بین الملل

آتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه در اراضی اشغالی+ویدئو

آتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه در اراضی اشغالی+ویدئو

به گزارش گروه بین‌الملل یولن، سحرگاه امروز (چهارشنبه)، یک کارخانه چوب در شمال اراضی اشغالی و شامگاه سه‌شنبه، یک غذاخوری متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی دچار آتش‌سوزی شد.

بنابر گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، آتش‌سوزی گسترده در این کارخانه به بسته شدن جاده «وادی عاره» منجر شد و نیروهای امدادی به شدت در تلاش کردند تا از سرایت آتش به مناطق اطراف جلوگیری کنند.

طبق این گزارش، نیروهای امدادی حاضر در محل، خانه‌های مجاور را در پی دود غلیظ ناشی از این آتش‌سوزی و به علت ترس از سرایت آتش تخلیه کردند.

عرب۴۸ همچنین خبر داد که نیروهای امدادی گزارشی در خصوص آتش‌سوزی در کارخانه یادشده دریافت کردند و خود را برای اطفای حریق به سرعت به محل رساندند. آتش‌ به قدری گسترده بوده که آتش‌نشانان به مدت چند ساعت تنها در تلاش بوده‌اند از سرایت آن به خانه‌های اطراف جلوگیری کنند.

 

 

 

سخنگوی سازمان امداد و نجات در اراضی اشغالی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که آتش‌بس باعث ایجاد دود غلیظی در محل و شلوغی خیابان‌ شماره ۶۵ شده است.

با این حال، وی هیچ اشاره‌ای به تلفات احتمالی ناشی از این آتش‌سوزی نکرد و تنها خبر داد که پلیس یک ایست‌بازرسی در محل ایجاد کرده و از افراد حاضر درخواست کرده که مسیر خود را تغییر دهند.

چند ساعت پیش از انتشار این گزارش، کانال ۱۱ تلویزیون رژیم صهیونیستی «کان» از وقوع یک آتش‌سوزی در غذاخوری «دانشکده افسری ۱» وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

 

 

بنابر گزارش کان، علت این آتش‌سوزی هنوز اعلام نشده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا