آذربایجان غربی

آزادگان با ایستادگی دشمن را تضعیف کردند / دولت مردمی خود را مدیون ایثارگران می‌داند

آزادگان با ایستادگی دشمن را تضعیف کردند / دولت مردمی خود را مدیون ایثارگران می‌داند

به گزارش یولن از ارومیه، جعفر ذوالفقاری امروز در آیین تجلیل از آزادگان استانداری آذربایجان‌غربی با اشاره به تاریخ سازی انقلاب اسلامی، اظهارداشت: انقلاب اسلامی به عنوان افتخاری که با رهبری امام خمینی (ره) نصیب ملت ایران شد، همواره آرزوی ملت های مصلح جهان بوده است.

وی با یادآوری توطئه‌های متعدد دشمنان علیه انقلاب اسلامی با استفاده از ابزارهای مختلف، تصریح کرد: دفاع مقدس فقط جنگ با عراق نبود و کشورهای بسیاری متحد این رژیم در جنگ با انقلاب اسلامی بودند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان‌غربی همچنین با تاکید بر اینکه عظمت دفاع مقدس و ایستادگی رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان هرگز فراموش نخواهد شد، افزود: آزادگان ایران اسلامی در اسارت با ایستادگی خود در مقابل دشمن، همزمان رژیم بعث عراق و منافقین کوردل را تضعیف و تحقیر کردند.

ذوالفقاری با اعلام اینکه دولت مردمی، ایثار و مجاهدت های آزادگان را ارج نهاده و خود را مدیون ایثارگران می داند، خاطرنشان کرد: آزادگان، ایثارگران و خانواده‌های معزز شهدا نیز همواره به این انقلاب افتخار کرده و پشتیبان آن هستند.

وی در پایان، راهی را که امام خمینی (ره) پیش روی ملت ایران گذاشت، بسیار پربرکت دانسته و افزود: اطمینان دارم با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، زندگی پرافتخاری در انتظار ملت عزیز ایران است.

در پایان این مراسم از آزادگان شاغل و بازنشسته استانداری آذربایجان‌غربی تجلیل شد.

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا