سلامت

آزمون‌های مالیاتی و آزمون استخدامی دانشگاه‌های وزارت بهداشت برگزار شد

آزمون‌های مالیاتی و آزمون استخدامی دانشگاه‌های وزارت بهداشت برگزار شد

به گزارش گروه علم و آموزش یولن از سازمان سنجش، حسن مروتی افزود: ۱۵ هزار و ۳۹۴ متقاضی در آزمون تعیین سطح مأموران مالیاتی سازمان امور مالیاتی ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۷ درصد زن و ۷۳ درصد مرد هستند. این آزمون صبح امروز (جمعه، ۲۲ مهر) در ۳۱ حوزه امتحانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و ۶۰ حوزه فرعی در ۳۱ مرکز استان در سراسر کشور برگزار شد.

وی در خصوص پنجمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی نیز یادآور شد: ۴ هزار و ۲۷۱ متقاضی در این آزمون شرکت کردند که ۷۶ درصد آنها مرد و ۲۴ درصد زن هستند. این آزمون صبح امروز در ۳۲ حوزه امتحانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و ۵۴ حوزه فرعی در ۳۱ مرکز استان در سراسر کشور برگزار شد.

آزمون‌های مالیاتی و آزمون استخدامی دانشگاه‌های وزارت بهداشت برگزار شد

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در مورد آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۴۰۱ نیز گفت: ۱۳ هزار و ۳۰۸ متقاضی در این آزمون شرکت کردند که ۴۰ درصد آنها مرد و ۶۰ درصد زن هستند. این آزمون در ۳۴ حوزه امتحانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و ۵۶ حوزه فرعی در ۳۱ مرکز استان در سراسر کشور برگزار شد.

دکتر مروتی خاطرنشان کرد: نتایج این آزمون‌ها اواخر آبان ماه از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا