کرمان

آغاز عملیات ۲۲ مدرسه خیرساز طی ۴ ماه گذشته در کرمان

آغاز عملیات ۲۲ مدرسه خیرساز طی ۴ ماه گذشته در کرمان

به گزارش یولن از کرمان، رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه بازدید از مدارس تخریبی شهرستان‌های جنوبی کرمان با بیان اینکه طی چهار ماه گذشته، خیران عملیات ساخت ۲۲ مدرسه را در استان آغاز کرده‌اند، اظهار کرد: تعامل سازنده‌ای بین آموزش و پرورش استان و نوسازی مدارس استان وجود دارد و خیران نیز به سمت مدرسه‌سازی در مناطق مختلف استان مراجعه کرده‌اند.

وی گفت: با پرداخت ۵۰ درصد از هزینه ساخت یک مدرسه توسط خیر، دولت موظف به پرداخت مابقی آن است و بر اساس پیگیری‌های انجام شده، تمام پروژه‌های نیمه‌ساز نیمه‌تمام خیری استان تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به اشاره به کمبود، تخریبی و نیاز به بهسازی و مقاوم‌سازی تعدادی از مدارس در مناطق مختلف استان خاطرنشان کرد: از ظرفیت خیران در امر مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری استقبال می‌کنیم.

رضایی با بیان اینکه پیگیر مطالبات خیران مدرسه‌ساز در استان هستیم، افزود: به ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان تاکید کرده‌ایم بدون هماهنگی خیران و تحت هر شرایطی تغییر نام مدارس خیرساز غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد جدی می‌شود.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق/س


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا