قزوین

اجرای طرح همیاران آرامش اجتماعی در قزوین آغاز شد

اجرای طرح همیاران آرامش اجتماعی در قزوین آغاز شد

به گزارش خبرگزاری یولن از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: طرح همیاران آرامش اجتماعی از روز گذشته با حضور دستگاه های انتظامی و دیگر دستگاه های امدادی و خدمت رسان در محله هادی آباد قزوین به اجرا در آمده است و به یاری خداوند متعال در هفته های آتی نیز در استان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برابر تدابیر و برنامه های ابلاغی طرح همیاران آرامش اجتماعی در ۳۳۰نقطه از کشور اجرا خواهد شد که از این تعداد ۹ نقطه از استان قزوین به منظور اجرای طرح انتخاب شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این طرح خدمات درمانی، آموزشی، ورزشی، تحصیلی و حوزه های مختلف از خدمات انتظامی در اختیار شهروندان عزیز محله هادی آباد قرار خواهد داشت، تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی، علوم پزشکی، آموزش و پرورش، سازمان ورزش و جوانان، شهرداری، بسیج جامعه پزشکان، سپاه و دستگاه قضائی استان و معتمدین محل از ارائه دهندگان خدمات در این طرح می باشند.

سردارابراهیمی ادامه داد: این طرح به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی در نقاط کم برخوردار و محروم شهر تدوین شده و به همین منظور مسئولان ارشد هریک از دستگاه ها در این محلات حاضر بوده و به صورت حضوری به گفت و گو و حل مشکلات شهروندان خواهند پرداخت.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به ارائه خدمات ویژه درمانی که با حضور مجرب ترین پزشکان و دندانپزشکان در خدمت عموم مراجعان قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: خوشبختانه استقبال شهروندان بسیار مطلوب بوده و این این طرح تا ساعت۱۹ در محله هادی آباد ادامه خواهد داشت.

۴۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا