اخبار بورس

اخبار مهم کدال دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | افزایش سرمایه بیش از ۸۰ درصد برای این نماد

اخبار مهم کدال دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | افزایش سرمایه بیش از ۸۰ درصد برای این نماد

به گزارش یولن، امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

اطلاعات بااهمیت چکاپا

انتقال سهام پذیرفته شده بین تابلو‌ها و بازار‌های بورس اوراق بهادار تهران بر اساس اطلاعات آخرین صورت‌های مالی حسابرسی شده و سایر شرایط مندرج در مواد ۱۲ الی ۱۵ دستورالعمل پذیرش، در پایان مردادماه هر سال انجام می‌شود. با عنایت به اینکه شرکت گروه صنایع کاغذ پارس شرایط مقرر برای تابلوی فرعی بازار اول بورس تهران را احراز نموده، نماد معاملاتی آن شرکت از بازار دوم به تابلو فرعی بازار اول ارتقا یافته است و دامنه نوسان قیمت از ۵ درصد به ۷ درصد افزایش یافته است.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده وتوسم

با توجه به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت وتوسم که در ساعت ۰۹:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان شیخ بهایی جنوبی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان نهم، پلاک ۶، سالن همایش پویش برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه حریل

گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه حریل از مبلغ ۴,۷۶۶,۸۷۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۵,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح و بهبود ساختار مالی شرکت و استفاده از مشوق مالیاتی که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

پرداخت سود نقدی چکارن

پرداخت سود کلیه سهامداران چکارن (حقیقی-حقوقی) از ابتدای دی ماه سال ۱۴۰۲ از طریق سجام انجام خواهد شد. 

عملکرد ۱۲ ماهه فولای

شرکت فولای در ۱۲ ماه منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۱؛ سود خالص هر سهم ۵۹۳ ریال که نسبت به مدت مشابه ۸ درصد کاهش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۳۵ درصدی ۷۲۴,۸۹۱ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۶۶۴,۶۹۱ میلیون ریال رسید.

  • اخبار مهم کدال هر روز راس ساعت ۱۸ منتشر خواهد شد.

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا