اخبار بورس

اخبار مهم کدال یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | زمان پرداخت سود این دو نماد شاخص ساز و پرتراکنش مشخص شد

اخبار مهم کدال یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | زمان پرداخت سود این دو نماد شاخص ساز و پرتراکنش مشخص شد

به گزارش یولن، امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

شفاف سازی شغدیر

پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر رونمایی از دو گرید جدید S۶۷ و S۷۰ پلی وینیل کلراید؛ شرکت شغدیر پس از رسیدن به شرایط تولید پایدار و اخذ تائیدیه‌های آزمایشگاه مرجع، درحال دریافت مجوز‌های تکمیلی به عنوان گرید مدیکال از سازمان غذا و دارو بوده و این موضوع تا حدود دو ماه آینده تکمیل خواهد گردید.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شلعاب

گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه شلعاب از مبلغ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶,۳۵۷,۴۸۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

شرکت در مزایده شپنا

عرضه عمده سهام غیرمدیریتی شرکت پتروشیمی اصفهان بر طبق اطلاعیه شرکت فرابورس مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ تعداد ۱۵.۴۱۱.۳۶۸ سهم معادل ۵/۱۳ درصد قیمت پایه هر سهم ۷۰۰ ر ۲۲۴ ریال توسط زهرا عموچی فروشانی توسط کارگزاری بانک ملی ایران در تاریخ ۵/۷/۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

اطلاعات بااهمیت اخابر

قرارداد USO شرکت مخابرات ایران با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تاریخ ۷/۶/۱۴۰۲ ابلاغ می‌گردد.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه درازی

گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه درازی از مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح و بهبود ساختار مالی و حفظ نقدینگی در شرکت و تقویت سرمایه در گردش برای احداث مراکز توزیع و ناوگان حمل و نقل و کاهش نیاز به استفاده از تسهیلات برای اجرای برنامه‌ها که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

پرداخت سود نقدی شبندر

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت شبندر منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۲ بدین صورت است که: سود سهامداران حقوقی خرد از تاریخ ۸/۷/۱۴۰۲ طی مهلت قانونی از طریق سجام پرداخت می‌گردد. سود سهامداران حقوقی خرد فاقد کد سجام از تاریخ ۱۵/۹/۱۴۰۲ به حساب اعلام شده به شرکت واریز خواهد شد و سود سهامداران حقوقی عمده از تاریخ ۱/۸/۱۴۰۲ طی مهلت قانونی به حساب سهامداران عمده واریز خواهد شد.

پرداخت سود نقدی حکشتی

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت حکشتی منتهی به ۳۱/۳/۱۴۰۲ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی دارای کد سجام در تاریخ ۱۱/۹/۱۴۰۲ و فاقد کد سجام از تاریخ ۳۰/۱۱/۱۴۰۲ به بعد از طریق مراجعه به بانک تجارت دریافت نمایند. سود صندوق‌های سرمایه گذاری و سبدگردان‌ها دارای کد سجام در تاریخ ۱۱/۹/۱۴۰۲ و فاقد کد سجام از تاریخ ۳۰/۱۱/۱۴۰۲ به حساب اعلامی واریز خواهد شد. سود سهامداران حقوقی عمده (بیش از ۱۰ درصد) در تاریخ ۱۲/۳/۱۴۰۳ از طریق واریز به حساب بانکی و سهامداران حقوقی دارای کد سجام از تاریخ ۳۰/۱۱/۱۴۰۲ از طریق واریز به حساب و فاقد کد سجام از تاریخ ۳۱/۱/۱۴۰۳ به بعد از طریق واریز به حساب بانکی پرداخت می‌شود.

عملکرد ۶ ماهه تملت

شرکت تملت در ۶ ماه منتهی به ۳۱/۴/۱۴۰۲؛ سود خالص هر سهم ۱۸۷ ریال که نسبت به مدت مشابه ۲۵ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۸۹ درصدی ۸,۵۷۶,۵۷۵ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۵,۰۴۱,۷۳۶ میلیون ریال رسید.

  • اخبار مهم کدال هر روز راس ساعت ۱۸ منتشر خواهد شد.

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا