آذربایجان غربی

اداره فرار مالیاتی در آذربایجان‌غربی تشکیل می‌شود

به گزارش یولن از ارومیه و به نقل از روابط‌عمومی سازمان امور مالیاتی آذربایجان‌غربی، حسن کوماسی مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی با اشاره به موضوع فرار مالیاتی در استان اظهار داشت: پرداخت و دریافت مالیات بر اساس اسناد و مدارک صورت گرفته و به سطح خرد تقلیل نمی یابد و افراد دهک بالای آذربایجان غربی شناسایی شده‌اند و در این راستا اداره فرار مالیاتی نیز تشکیل شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های اساسی صورت گرفته  و با وجود معافیت برخی از بازاریان شاهد رشد ۴۶ درصدی مالیات در آذربایجان‌غربی هستیم.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال جاری، ۱۲ هزار ۵۰۰ میلیارد ریال مالیات در استان وصول شده که ۱۰۲ درصد مالیات پیش بینی شده است.

 
حسن کوماسی در جلسه شورای اداری  اشنویه  افزود: علاوه بر آن، هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال عوارض نیز در  آذربایجان‌غربی وصول شده است که به شهرداری و دهیاری‌ها واریز می شودکه این میزان نیز نسبت به سال گذشته ۱۰۹ درصد افزایش یافته است.
 
این مقام مسئول اضافه کرد: با توجه به تحریم‌های ظالمانه، تورم و رکود کسب و کار حمایت از مشاغل کوچک و بازاری در دستور کار قرار گرفته است.
 
کوماسی گفت: در آذربایجان غربی از هر ۱۰۰ مغازه دار، ۶۴ مغازه دار از پرداخت مالیات معاف هستند که این میزان در سال‌های گذشته ۶۰ درصد بود.

انتهای پیام
 


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا