البرز

ارائه خدمات درمانی گروه جهادی خیرین سلامت به مددجویان البرز

ارائه خدمات درمانی گروه جهادی خیرین سلامت به مددجویان البرز

به گزارش یولن از کرج، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز، با اشاره به بهره‌مندی حدود ۹۰۰ نیازمند و مددجوی البرزی از خدمات گروه جهادی خیرین سلامت گفت: ارائه خدمات درمانی به نیازمندان از طریق پزشکان متخصص و عمومی و مشاوره کودکان جزو مهم‌ترین فعالیت‌های این گروه است.

فلاح قنبری با اشاره به اینکه از برکات کارگروه جهادی خدمت‌رسانی است که نیازمندان از آن به‌صورت مستقیم بهره‌مند می‌شوند گفت: گروه جهادی خیرین سلامت باهدف ارتقاء سطح سلامت جامعه در مناطق مختلف حاشیه‌نشین و دارای خانوارهای نیازمند که بخش عمده‌ای از آن‌ها مددجویان موردحمایت دستگاه‌های حمایتی ازجمله کمیته امداد می‌باشد به ارائه خدمات بهداشتی می‌پردازد.

وی خاطر نشان کرد و گفت : در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از مددجویان و نیازمندان  به صورت رایگان  اقدام به اخذ تست کرونا شد.

معاون سلامت و حمایت خانواده استان البرز  گفت: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR (درگاه پرداخت الکترونیکی)، و واریز به شماره ‌۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۲۷۱ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارائه کمک‌های نقدی خود اقدام نمایند.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا