اخبار ورزشی

ارسلان کاظمی: ۸ سال می‌شد ۱۱ صبح بازی نکرده بودیم!

ارسلان کاظمی: ۸ سال می‌شد ۱۱ صبح بازی نکرده بودیم!

به گزارش خبرنگار اعزامی یولن به هانگژو؛ تیم ملی بسکتبال ایران در اولین دیدار خود از دور گروهی مقابل امارات به میدان رفت و ۸۱ بر ۵۷  به پیروزی رسید. 

ارسلان کاظمی، کاپیتان تیم ملی در خصوص پیروزی مقابل امارات گفت: امروز اولین بازی در مرحله گروهی را انجام دادیم. هفت – هشت سالی بود که تیم ملی ساعت ۱۱ صبح بازی نکرده بود و شرایط این بازی کاملا متفاوت بود. از طرفی مدل بازی تیم امارات نیز فرق می‌کرد. مدت ها بود با رقیبی با این سبک از بازی روبه رو نشده بودیم.

او افزود: در نیمه اول بازی گره خورد ولی خوشبختانه در نیمه دوم توانستیم جبران کنیم.

کاظمی با اشاره به بازی بعدی با تیم ملی عربستان گفت: از نتیجه بازی عربستان خبر ندارم اما قطعا عربستان سخت‌ترین حریف ما در مرحله گروهی است.

نوید رضایی‌فر، ملی‌پوش و یکی از بهترین‌های بازی اول تیم ملی بسکتبال در پیروزی برابر امارات در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: «بازی خوبی بود ولی در ابتدای بازی کمی تحت فشار بودیم. خدا را شکر در نیمه دوم میدان را در دست گرفتیم و روند به سمتی رفت که پیروز شدیم.»

او در پاسخ به این سوال که در نیمه اول مقابل امتیازآوری سه بازیکن امارات به مشکل خوردند، گفت: «همان طور که گفتم تمرکز لازم را در ابتدای بازی نداشتیم و پرتاب‌های آنها به‌خصوص شماره‌های ۱۱ و ۲۳ تبدیل به گل شد. حالا باید برای بازی بعدی تمرین کنیم؛ چرا که دیدار سخت و سنگینی خواهد بود. انشاءالله آنجا هم بتوانیم ببریم. مطمئنم در دیدار بعدی قطعا بهتر خواهیم شد و با تمرکز بیشتری به میدان می‌رویم.»

۲۵۸۲۵۸

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا