قم

اصناف قم موظف به دریافت کارت واکسن هستند

به گزارش یولن به نقل از روابط‌عمومی اتاق اصناف استان قم، حمید خرمی با اشاره به اهمیت توسعه واکسیناسیون میان همه اصناف و اقشار بیان کرد: گسترش واکسیناسیون برای رفع محدودیت فعالیت اصناف در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: واکسیناسیون فعالان اصناف امری لازم است، ضمن آنکه این افراد باید نسبت به دریافت کارت واکسن و نصب آن در محل فعالیت اقدام کنند.

رئیس اتاق اصناف استان قم به برخی تمهیدات درنظر گرفته شده برای گسترش واکسیناسیون میان اصناف استان توجه داد و گفت: برای سهولت تزریق واکسن به اصناف و کسبه، مرکز واکسیناسیون سیار اورژانس قم در چهارراه بازار، مقابل مسجد امام حسن عسکری (ع) مستقر شده است.

وی خاطرنشان کرد: البته مرکز واکسیناسیون سیار هلال احمر قم نیز واقع در نیروگاه، خیابان زنگارکی، رو به روی مسجد امام حسین (ع) برای سهولت واکسیناسیون اصناف و کسبه در نظر گرفته شده، ضمن آنکه دیگر شهروندان هم می‌توانند از امکانات این دو مرکز برای واکسینه کردن خود بهره مند شوند.

خرمی در پایان سخنان خود یادآور شد: این دو مرکز واکسیناسیون سیار از ساعت ۱۵ تا ۲۱ هر روز آماده ارائه خدمت به اصناف، کسبه و دیگر شهروندان هستند.

انتهای پیام/۷۸۰۲۸


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا