زنجان

اطلاع‌رسانی اقدامات انجام شده در هفته دولت، رسالت ارگان‌هاست

اطلاع‌رسانی اقدامات انجام شده در هفته دولت، رسالت ارگان‌هاست

به گزارش خبرگزاری یولن از زنجان، محسن افشارچی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده اگر شهرستان‌ها موفق به جذب منابع پیش‌بینی شده برای پروژه‌ها و طرح‌ها نشوند، آن منابع به شهرستان‌های دیگر تخصیص داده خواهد شد، اظهار کرد: سال گذشته تبصره ۱۸ نگاه شهرستانی نداشته و در واقع لحاظ کردن این موضوع در برنامه سال جاری منطبق بر برنامه‌های توسعه‌ای است.

استاندار زنجان افزود: در جذب بودجه از طریق تبصره ۱۸، مسؤولیت فرمانداران بیشتر از گذشته است.

وی تولید دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین را به عنوان شعار سال یادآور شد و گفت: باید متوجه بود که همه اقدامات انجام شده در این راستا باید به صورت مداوم پایش شود چرا که اصل قضیه در این مورد تولید است.

افشارچی خطاب به یکی از حاضران در مورد جابه‌جایی منابع تاکید کرد: اگر ارگانی کار را بر اساس برنامه‌ پیش نبرد می‌توان منابع در اختیار را جابه‌جا کرد.

استاندار زنجان با تاکید بر لزوم ارائه گزارش در مورد تعامل بانک‌ها در کمک به اجرای طرح‌های مسکن افزود: امکان سنجی تامین مالی زنجیره‌ای در طرح نهضت ملی مسکن هم باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی به در پیش بودن هفته دولت اشاره و تصریح کرد: ارگان‌ها باید نسبت به اطلاع‌رسانی در مورد طرح‌ها و پروژه‌ها اقدام کنند.

افشارچی با توصیه به رسانه‌ها برای برقراری رابطه مستقیم با مسؤولان افزود: روزهای هفته دولت با عناوین خاص از جمله روز آب و یا توسعه روستایی نامگذاری شده و افتتاح‌ها هم، برنامه‌ریزی خواهد شد.

استاندار زنجان تاکید کرد: اطلاع‌رسانی مجزا از اقدامات انجام شده در هفته دولت رسالت خود ارگان‌ها است و در این رابطه مدیران خود باید پاسخگوی رسانه‌ها باشند.

وی از طراحی سامانه‌هایی برای بارگزاری داده‌های دستگاه‌های اجرایی برای ارائه به مردم خبر داد و گفت: مسؤولان آی تی ارگان‌ها باید خود را برای این همکاری آماده کنند تا اطلاعات را بعد از به روزرسانی در اپلیکیشن مورد نظر بارگذاری و در معرض ارائه به مردم قرار دهند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۴


 

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا