قزوین

اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت-قزوین

اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت-قزوین

به گزارش خبرگزاری یولن از قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری منش با اشاره به تقارن روز مبعث رسول اکرم (ص) با تعطیلات پایان هفته اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود حجم سفرها و تردد وسایل نقلیه در محورهای استان افزایش یابد و در این راستا به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز پنج‌شنبه ۲۷ بهمن ماه و از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز شنبه ۲۹ بهمن ماه در محورقدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان در خصوص نحوه رانندگی و لزوم احتیاط در شرایط بارندگی یادآوری کرد: آنچه مورد تاکید است، رعایت فاصله طولی حین رانندگی است و یک خودرو حتما باید ۲.۵ برابر طول خودش با خودروی جلویی فاصله داشته باشد تا شاهد تصادفات نباشیم.

سرهنگ ذاکری منش خاطرنشان کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ ، داشتن سوخت کافی، بررسی سالم بودن بخاری خودرو، سالم بودن برف پاک کن و چراغ‌های ماشین در شرایط جوی که مه یا غبار صبحگاهی است یا در مواقعی که نور خورشید به علت مه گرفتگی کافی نیست از اصول اولیه رانندگی در فصل زمستان است.

پایان پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا