کرمان

اقدامات به‌موقع دولت در کاهش مرگ و میرهای کرونایی ستودنی است

اقدامات به‌موقع دولت در کاهش مرگ و میرهای کرونایی ستودنی است

به گزارش یولن از ریگان، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر ریگان با اشاره به مسأله گرانی‌های اخیر اظهار کرد: دولت هشت ماه است که کار را در دست گرفته و برنامه‌های اقتصادی خوبی را طراحی کرده و در حال اقدام است.

امام جمعه موقت ریگان تصریح کرد: پرداخت بدهی‌های دولت قبل موجب شد فشار سختی را سال گذشته دولت مردمی آیت‌الله رئیسی پشت سر  بگذارد و در سال جدید برنامه اقتصادی خودش را شروع کرده است.

غضنفرآبادی با اشاره به اینکه عده‌ای به‌دنبال احتکار کالاهای اساسی مردم هستند، بیان داشت: دستگاهای نظارتی بر کالاهای اساسی نظارت داشته باشند تا تلاطمی که امروز در بازار وجود دارد، فروکش کند.

امام جمعه موقت ریگان با تقدیر از خدمات دولت مردمی در زمینه واکسیناسیون عنوان کرد: با اقدامات به‌موقع امروز شاهد کاهش مرگ و میر از ۷۰۰ نفر به ۷ نفر هستیم.

وی با بیان اینکه باید دولت را کمک کرد و به دولت اعتماد کرد چراکه دشمن در صدد ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم است، عنوان کرد: امروز  تضعیف دولت یک خیانت به ایران و ایرانی است. 

غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده‌ای در اقصی‌نقاط ایران اسلامی انجام داده است و با پا نهادن نیروهای انقلابی و ارزشی در عرصه‌های مختلف شاهد رشد و توسعه در تمام کشور خواهیم بود.

وی متذکر شد: مسائل اقتصادی زمان‌بر است و دولت دلسوزانه کار خود را پیش می‌برد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۴/ب 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا