البرز

امام خمینی (ره) توازن سیاسی دنیا را برهم زد

امام خمینی (ره) توازن سیاسی دنیا را برهم زد

علی حدادی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، ضمن تسلیت رحلت جانسوز امام (ره)، گفت: امام خمینی(ره) همواره بر اساس سیره اهل بیت(ع) گام برمی‌داشتند و به همین دلیل در مباحث سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی موضع‌گیری کرده و اظهارات ایشان بر اساس مواضع ثابت به عرصه بین‌الملل مخابره می‌شد.

این نماینده مجلس بیان کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی چون به پروردگار باور راسخ داشت، توازن سیاسی دنیا را برهم زد و بر همین اساس دکترین ولایت مطلقه فقیه و حکمرانی اسلامی از سوی جمهوری اسلامی به دنیا صادر شد و توانست تأثیرات بسیار بالایی بگذارد.

حدادی اظهار کرد: امام(ره) همواره در کنار مردم بوده و به مردم باور و اعتقاد داشت و معتقد بود که مردم همواره در عرصه‌های مختلف پای نظام بوده و در میادین متعدد پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

وی ادامه داد: امام(ره) یک سیاستمدار صدیق و عارف بود و به همین دلیل همواره فاصله‌ای بین حرف تا عمل‌اش وجود نداشت و هر آنچه که بیان می‌کرد را عملیاتی می‌کرد؛ بنیانگذار انقلاب اسلامی مردم را به تمام‌معنا باور کرده بود و به همین دلیل در قلوب مردم جای داشت.

حدادی در پایان در پایان اینجانب سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت‌ امام‌ خمینی (ره) را تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا