کرمان

امکانات راهداری رفسنجان جوابگوی حوزه گسترده راه‌های شهرستان نیست

امکانات راهداری رفسنجان جوابگوی حوزه گسترده راه‌های شهرستان نیست

به گزارش یولن از رفسنجان، حجت‌‌الاسلام حسین جلالی نماینده رفسنجان و انار امروز در جلسه‌ای در خصوص حل معضلات حوزه راه‌داری رفسنجان اظهار کرد: قبل از جداسازی راهداری از مسکن و شهرسازی زیرساخت‌های آن باید فراهم می‌شد که امروز با کمبود نیرو و زیرساخت مواجه نباشیم.

وی با اشاره به اینکه حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان رفسنجان ۱۵۴۳ کیلومتر راه اصلی و فرعی را تحت پوشش دارد، افزود: برخی راه‌ها توسط خیران ایجاد شده که مربوط به ۴۰ سال قبل است و اکنون نیازمند ساماندهی هستند و از اول باید زیرسازی صورت گیرد و سپس آسفالت شوند و هرچه زودتر باید نسبت به جذب بودجه و اعتبار اقدام و ما هم در تهران پیگیری خواهیم کرد.

جلالی تصریح کرد: با توجه به مدیریت جدید راهداری کل استان و همتی که وجود دارد نسبت به تجهیز اداره راهداری رفسنجان و همچنین تأمین و بازسازی ماشین‌آلات آن همت مضاعفی صورت گیرد که نیروهای راهداری بتوانند به نحو احسن و به موقع به مردم و مسافران جاده‌ها خدمت‌رسانی کنند.

وی کمبود نیرو را از دیگر مشکلات اداره راهداری رفسنجان برشمرد و گفت: این موضوع هم باید با توجه به اینکه راهداری مجموعه پرکاری است با تصمیمات خوبی که گرفته می‌شود هرچه زودتر حل شود.

نماینده رفسنجان و انار در مجلس در ادامه به جذب ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای دوبانده‌سازی جاده رفسنجان_ زرند اشاره و ابراز داشت: این بودجه‌ها کفاف این مسیر را نمی‌دهد که باید پیگیری بیشتری شود تا اعتبارات افزایش یابد چراکه مردم ما به نظام خیلی خدمت کرده‌اند و این جاده‌ها که شبیه قتلگاه هستند نباید بیش از این خسارت جانی و مالی به مردم وارد کنند.

 جلالی با تأکید بر اینکه مجموعه جدید راهداری استان نسبت به حل مشکلات راهداری رفسنجان به کارها سرعت دهد، خاطرنشان کرد: ما هم در مجلس نسبت به قوانین مزاحم و رفع موانع همت خواهیم کرد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا