کرمان

امکانات ورزشی شهرستان انار باید به سطح استاندارد برسد

امکانات ورزشی شهرستان انار باید به سطح استاندارد برسد

به گزارش یولن از شهرستان انار، حجت‌الاسلام حسین جلالی امروز در جمع هیأت‌های ورزشی شهرستان انار اظهار داشت: ورزش یک امر ضروری و لازم برای همه اقشار جامعه است و باید برای توسعه ورزش و راه‌اندازی هیأت ورزشی در یک منطقه ابتدا زیرساخت‌های آن فراهم شود.

نماینده رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه در حوزه ورزش هرچه هزینه شود، ارزشمند بوده و سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود، تصریح کرد: علی‌رغم وجود استعدادهای زیادی که ورزشکاران شهرستان انار دارند اما امکانات ورزشی و وضعیت ورزش و جوانان این شهرستان تا نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

 وی ادامه داد: یکی از گلایه‌های ما از دولت این است که این شهرستان متناسب با نام شهرستان امکانات، نیرو و تجهیزات ندارد و ادارات این شهرستان نیروی کافی ندارند و متأسفانه یک اداره تنها با یک نیرو مدیریت می‌شود.

حجت‌الاسلام جلالی عدم ثبات مدیریت در کشور را مانع پیشرفت و اجراشدن برنامه‌ها دانست و افزود: برنامه‌محوربودن جای خود را به فردمحور بودن داده است و زمانی که با یک مدیر در خصوص یک مسأله برنامه‌ریزی می‌کنیم و آن مدیر یا مسئول تغییر می‌کند برنامه‌ها هم دچار چالش شده و از اجراشدن باز می‌مانند.

وی در ادامه به تخصیص بودجه ناچیز برای ۱۶ هیأت ورزشی شهرستان انار اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایطی که هست، بر اساس اولویت‌بندی بودجه هزینه شود و نسبت به تقویت ورزش پهلوانی و روستایی نگاه ویژه‌ای شود، ضمن اینکه مسئولان برای جذب بودجه و اعتبارات بیشتر تلاش کنند ما نیز پیگیری‌های خود را ادامه خواهیم داد.

نماینده رفسنجان و انار در مجلس متذکر شد: در خصوص ورزش، مطالبات به حقی داریم و باید سرانه ورزشی و امکانات و تجهیزات ورزشی شهرستان انار به سطح استاندارد برسد که نگاه دولت و همت مسئولان را می‌طلبد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا