همدان

اهدای ۱۲۰۰ متر ملک تجاری و مسکونی به نیازمندان همدان

اهدای ۱۲۰۰ متر ملک تجاری و مسکونی به نیازمندان همدان

به گزارش خبرگزاری یولن از همدان، محمدرسول شیخی‌زاده بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در آیات قرآن و روایات بر خیررسانی و کمک به دیگران تاکید فراوانی شده است اظهار کرد: خیرین با تاسی از پیامبر اسلام(ص) و ائمه اطهار در راه کمک و خدمت به مردم گام برداشته و با ورود به حوزه‌های مختلف باری از دوش نیازمندان برمی‌دارند.

وی ادامه داد: املاک اهداشده در سطح استان در قالب ملک تجاری ۱۰ متر، مسکونی ۷۰۰ متر و قطعه زمین ۵۰۰ متر در مجموع به ارزش ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.  

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در همدان بیان کرد: خیرین نیکوکار هدف از این اقدام خداپسندانه را ایجاد اشتغال و مسکن برای خانواده‌های نیازمند می‌دانند که با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی افزود: کمیته امداد خدمات متنوعی را به نیازمندان ارائه می‌دهد و علاوه بر اعتبارات دولتی، کمک‌های مردمی را خصوصا در بخش صدقات، به حوزه‌های فرهنگی، درمان، عمران، تأمین جهیزیه و وام کارگشایی محرومین اختصاص می‌دهد. 

شیخی‌زاده با اشاره به کمک‌های خیرین به نیازمندان زیر پوشش یادآور شد: کمک‌های خیرین و نیکوکاران به خانواده‌های نیازمند باعث برکت فراوان به فعالیت‌های کمیته امداد و ارائه خدمات بهتر به مددجویان می‌شود.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا