اجتماعی

بارش باران در جاده‌های ۹ استان

بارش باران در جاده‌های ۹ استان

به گزارش یولن، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد و گفت: در ۹ استان بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت جوی استان های کشور گفت: همانطور که از قبل نیز توسط سازمان هواشناسی کشور اعلام شده بود، شاهد بارندگی های شدید و جاری شدن سیلاب در برخی استان ها هستیم. بر این اساس در محورهای استان‌های خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، اصفهان ، سیستان بلوچستان ، کرمان ، هرمزگان ، چهارمحال و بختیاری ، یزد و فارس شاهد بارش باران هستیم. در این شرایط توصیه پلیس به رانندگی پرهیز از سفرهای غیرضروری است.

وی ادامه داد: همچنین در صورت رانندگی، رانندگان باید با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و حتما فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به محورهای مسدود ادامه داد: محور گشت – سراوان، بندر خمیر – بندرلنگه، جاسک – سیرک، نیکشهر – چابهار و سرباز – راسک به دلیل بارندگی و جاری شدن سیل مسدود هستند.

شیرانی گفت:همچنین محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می گردد.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از تردد روان در جاده‌های کشور است و هیچ مشکل و گره‌ترافیکی خاصی در این خصوص گزارش نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر با این دو شماره تماس گرفته و با اطلاع از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

۲۳۳۲۳۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا