خوزستان

بازدید دادستان اهواز از مناطق محروم و حاشیه نشین

بازدید دادستان اهواز از مناطق محروم و حاشیه نشین

به گزارش یولن از اهواز،صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان،امروز در  ادامه بازدیدهای خود از مناطق محروم و حاشیه اهواز،از منطقه ملاشیه اهواز بازدید و از نزدیک با مردم آن دیدار و مطالبات آنان را درخصوص رفع محرومیت‌ها دریافت کرد.
وی سپس در دیدار صمیمانه با گروه‌های جهادی و فرهنگی درحوزه بسیج این منطقه،در جریان مشکلات منطقه و اقدامات گروه‌های جهادی و قرارگاه فرهنگی قرار گرفت.
در این جلسه مقرر شد باتوجه به اقدامات سابق دادستانی مرکز استان در پیگیری رفع برخی مشکلات و تشکیل جلسات آتی با نهادهای خدماتی مکلف به ارائه خدمات،در خصوص طرح‌های نیمه تمام ازجمله مسائل فاضلاب، آسفالت خیابان‌ها،تکمیل فرهنگسرای منطقه،تعیین تکلیف اراضی رها شده و زباله و نخاله‌های ساختمانی و بهبهود امنیت منطقه، پیگیری‌های لازم به عمل آید.
جعفری چگنی در ادامه از کلانتری ۲۸ اهواز نیز بازدید کرد و آخرین وضعیت انتظامی آن مورد بررسی قرار گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همچنین با حضور میدانی در منطقه کوی علوی اهواز و رصد مشکلات این منطقه، در جلسه بررسی مشکلات و معضلات کوی علوی که در سالن جلسات قرارگاه محله اسلامی شهید شیخ هشام صیمری حوزه ۱۰ شهری اهواز برگزار شد،شرکت کرد.
در این نشست که با هدف رفع معضلات و مشکلات منطقه کوی علوی برگزار شد، روحانیون و مسئولین فرهنگی، معتمدین و ریش سفیدان منطقه، شورای ورزشی کوی علوی، عضای دفتر تسهیلگری، مدیر مدارس منطقه و اعضای حوزه بسیج ۱۰ شهری نیز شرکت داشتند و در خصوص موضوعات مختلف از جمله بهبود نحوه جمع آوری نخاله‌های ساختمانی و زباله، پروژه فاضلاب منطقه و حل مسئله تلاقی آب شرب و فاضلاب، سند دار کردن منازل فاقد سند و مسائل زمین‌های خاکی فوتبال، بازارچه کیان و فراهانی،روشنایی معابر،حمل و نقل عمومی و امنیت و مقابله با فروشندگان و توزیع کننندگان مواد مخدر،بحث و گفتگو و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
جعفری چگنی هدف از این جلسات را بهبود خدمت‌رسانی به مردم ولایتمدار استان عنوان و اظهار امیدواری کرد که با برگزاری چنین جلساتی،شاهد رفع مشکلات مناطق محروم و حاشیه نشین باشیم.
انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا