فرهنگ و هنر

بازسازی ۴۵۰ خانه آسیب‌دیده از سیل در هرمزگان توسط خادمان امام رضا (ع)

بازسازی ۴۵۰ خانه آسیب‌دیده از سیل در هرمزگان توسط خادمان امام رضا (ع)

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی یولن به همت خادمان امام رضا (ع) ۴۵۰ واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در رودان استان هرمزگان تعمیر و بازسازی شد.

این برنامه توسط کانون‌‌های خدمت رضوی انجام شده که طی آن بیش از ۵۰۰ میلیون تومان از خیران و ناذران آستان قدس رضوی جمع‌آوری شد و  پس از جمع‌آوری کمک‌ها هماهنگی لازم برای شناسایی جمعیت هدف آسیب‌دیده از سیل در رودان انجام و با هم‌افزایی رابط کانون‌ خدمت رضوی در شهرستان، امام جمعه شهرستان رودان، دبیر استانی، فرماندار شهرستان و برخی از فعالان حوزه عملیاتی گروه‌های جهادی انجام و کار تعمیر ۴۵۰ منزل مسکونی آسیب‌دیده آغاز شد.

تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز تعمیر و مرمت منازل مسکونی خریداری و آماده شده است و با هماهنگی تیم‌های عملیاتی جهادی که اعلام آمادگی کردند عملیات مرمت و تعمیر منازل آسیب دیده نیز آغاز شده است.

بازسازی ۴۵۰ خانه آسیب‌دیده از سیل در هرمزگان توسط خادمان امام رضا (ع)

به گفته خدام رضوی عملیات تعمیر و مرمت منازل مسکونی آسیب‌دیده از سیل در رودان با نام امام رضا (ع) آغاز شده و مقدمه‌ای برای جذب مشارکت خیران و نهادهای فعال در این عرصه است تا مناطق و منازل بیشتری در رودان و در صورت ممکن در سایر مناطق آسیب‌دیده پوشش داده شود.

در اثر جاری شدن سیل در دیماه خسارت‌هایی به واحدهای مسکونی و لوازم منزل مردم در برخی مناطق میناب و رودان در استان هرمزگان وارد شد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا