فرهنگ و هنر

برگزاری مسابقات سراسری قرآن توسط دارالقرآن خانه کارگر

برگزاری مسابقات سراسری قرآن توسط دارالقرآن خانه کارگر

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی یولن پنجمین دوره مسابقات قرآنی فجر ویژه جامعه کارگری کشور به همت دارالقرآن خانه کارگر برگزار می شود.

این جشنواره امسال در سطح کشور و به سه شکل حضوری، تلفنی و مجازی برگزار می‌شود. همچنین ثبت‌نام مرحله مقدماتی بخش مسابقات پنجمین دوره جشنواره قرآنی فجر آغاز شده و تا پایان دی‌ماه ادامه دارد.

عموم علاقه‌مندان به قرآن کریم در همه سنین و از هر جای کشور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

جشنواره امسال در ۲۲ رشته و در گروه حفظ شامل حفظ ۵ جزء اول، ۱۰ جزء، ۲۰ جزءکل، حفظ سوره مبارکه فجر، جزء ۳۰ و حفظ ۱۰ سوره از قرآن (ویژه کودکان)، قرائت شامل صوت و لحن، ترتیل، اذان، تفسیر شامل ترجمه، مفاهیم و تفسیر سوره مبارکه فجر و هنر شامل خوشنویسی آیات قرآن و نقاشی موضوعی قرآن (ویژه کودکان) برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات سراسری قرآن توسط دارالقرآن خانه کارگر

مرحله مقدماتی این مسابقات از ۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ۱۰ بهمن‌ماه ادامه دارد. ضمناً مرحله نهایی این مسابقات در دهه مبارک فجر از بین راه‌یافتگان به بخش نهایی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند تا ۳۰ دی‌ماه برای ثبت‌نام عدد ۶ را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند و یا به پایگاه اینترنتی دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www.ketabequran.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا