خوزستان

بزرگداشت سردار شهید سید محمد حجازی و سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درشهرستان کرخه خوزستان برگزار شد

بزرگداشت سردار شهید سید محمد حجازی و سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درشهرستان کرخه خوزستان برگزار شد

مراسم سومین بزرگداشت سردار شهید سید محمد حجازی و سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور فرماندار شهرستان کرخه ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه، فرمانده فراجا شهرستان،امام جمعه موقت شهرستان، و شورای اداری شهرستان و جمعی از مسئولین، خانواده های معظم شهدا، سادات جلیل القدر و جمعی از اقشار مختلف مردم در محل سالن اجتماعات شهید فخری زاده در شهرستان کرخه برگزاری شد.

سرگرد پاسدار قاسم گوروی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه ضمن تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بزرگداشت سومین سالگرد شهید حجازی به حضار گرامی خیر مقدم عرض نمودند و فرمود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردم پایه و جان نثار این مردم است و تمام قد برای حفظ امنیت و استقلال این مرز و بوم تلاش می کند.

وی در ادامه سپاه را یک مکتب خانه دانست و افزود:سپاه مکتبی که مردان بزرگی را تربیت نمود و خدمات زیادی را به جامعه اسلامی دادند و در نهایت شهید شدند مردانی همچون شهیدابراهیم همت، (هاشمی،کاظمی، ردانی پور، هادی، سلیمانی،و حجازی) نمونه ای از شهدای ما هستند که در این مکتب پرورش پیدا کرده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه در خصوص شهید حجازی بیاناتی را ایراد فرمود و گفت:شهید حجازی از ابتدای انقلاب از سال ۵٧ به عضویت سپاه پاسداران در آمده و دوران ۸ سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشت و پس از آن مسئولیت های متفاوتی در سپاه عهده دار بود.

سرگرد پاسدار قاسم گوروی یکی از شاخصه های شهید حجازی را ولایت مداری خواندند و گفت ایشان شهیدی است که تمام عمرش را وقف اسلام کرد و در دوران جنگ تحمیلی مجروح و جانباز جنگ شد که بر اثر جراحات و اثرات جنگ، به شهادت رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه در بخش دیگری از سخنرانی خود به موضوع عملیات غرور آفرین وعده صادق اشاره کرد و فرمود:

دو موضوع مهم در عملیات غرور آفرین وعده صادق حائز اهمیت می باشد

۱_ رمز عملیات یا رسول الله(ص) است که این یک پیام داشت و پیامش این بود که ملت ایران به نمایندگی از تمامی جامعه اسلامی چه شیعه و چه سنی به سمت این رژیم کودک کش حمله ور شد.

۲_هماهنگی بین دیپلماسی و میدان بود، هر زمانی که هماهنگی و هم دلی و هم افزایی باشد فضل خداوند هم شامل ما می شود و چه دستاورد بزرگی نصیب ملت اسلامی شد و طومار این رژیم منحوس برای همیشه پیچیده شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه در پایان نابودی رژیم صهیونیستی را قطعی قطعی دانست و گفت ان شاء الله دعا می کنیم همه ما به زودی نابودی این رژیم را ببینیم و در قدس شریف نماز بخوانیم.

در ادامه: ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت

فرماندار شهرستان کرخه شهید حجازی را مرد بزرگ و تاریخ ساز دانست و افزود شهید سرافراز سید محمد حجازی، اقدامات ارزشمند و ریل گذاری های بزرگی را در سپاه انجام داده است.

وی در ادامه از زحمات فرماندهی و پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان کرخه تقدیر و تشکر نمود و افزود بسیج و سپاه با تلاش شبانه روزی و خدمت گذاری بی منت، آرامش خاصی را برای مردم فراهم نموده و تمامی اقدامات آن ها در تمامی عرصه ها از جمله(امنیتی، فرهنگی، اقتصادی، سازندگی و…) قابل تقدیر است.

۴۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا