البرز

بهره‌برداری از ۲۹۹ پروژه با ایجاد ۲ هزار موقعیت شغلی در دهه فجر البرز

بهره‌برداری از ۲۹۹ پروژه با ایجاد ۲ هزار موقعیت شغلی در دهه فجر البرز

به گزارش یولن از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در حاشیه جلسه ویژه هماهنگی برای گرامیداشت دهه مبارک فجر، با اشاره به اینکه کمیته‌های ایام الله دهه فجر فعال شدند، گفت: همزمان با دهه فرخنده فجر و گرامیداشت این ایام با شکوه ۲۴۸ پروژه دولتی با اعتبار بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان و ۵۱ پروژه بخش خصوصی با اعتبار بیش از ۹ هزار میلیارد تومان در البرز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس در مجموع بخش دولتی شهرستان های کرج ۶۲ پروژه، ساوجبلاغ ۵۰ پروژه، نظرآباد ۳۴ پروژه، فردیس ۱۹ پروژه، اشتهارد ۹ پروژه و چهارباغ ۲۴ پروژه و طالقان ۵۰ پروژه قابل افتتاح خواهند داشت.

استاندار البرز گفت: همچنین در بخش خصوصی نیز شهرستان های کرج ۵ پروژه با اشتغال برای ۱۳۷ نفر، ساوجبلاغ ۱۳ پروژه با اشتغال برای هزار و ۲۱۰ نفر، نظرآباد ۱۱ پروژه با اشتغال برای ۱۸۷ نفر، فردیس ۶ پروژه با اشتغال برای ۱۹۵ نفر، اشتهارد ۱۲ پروژه با اشتغال برای ۱۵۷ نفر، چهارباغ ۴ پروژه با اشتغال برای ۷۷ نفر در دستور افتتاح دارند.

وی افزود: اعتبارات پروژه های سال ۹۹ حدود ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بوده و امسال رشدی بالغ بر ۴۰۰ درصد را داشته و به مبلغ بیش از ۹ هزار و ۸۹۵ میلیارد تومان رسیده است.

عبداللهی گفت: در این ایام دیدار و گفتگو چهره به چهره با مردم و حضور در منزل خانواده شهدا و ایثارگران نیز در دستور کار است.

وی افزود: همچنین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با توجه به شیوع سویه جدید کرونا، برای برگزاری مراسم مردمی ۲۲ بهمن ماه امسال نیز برنامه‌های ویژه ای تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا