کرمان

به روز رسانی/ سیدعباسی: تیم پدیده امروز خیلی بهتر بازی کرد

به روز رسانی/ سیدعباسی: تیم پدیده امروز خیلی بهتر بازی کرد

به گزارش یولن از کرمان، سید داود سیدعباسی در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پدیده مقابل مس رفسنجان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: قبل از هر چیز به دلیل غیبت در نشست خبری قبل از بازی که به دلیل شرایط پروازی پدیده به وجود آمد عذرخواهی می‌کنم. لزوما تیمی که در بازی بهتر است نباید همیشه برنده شود. با تمام احترامی که برای مس قائل هستم باید بگویم تیم ما خیلی بهتر بازی کرد.

وی ادامه داد: هرچند مس دومین سال حضور خود در لیگ برتر را پشت‌سر می‌گذارد اما جزو تیم‌های خوب ما است. مس تیمی با ثبات، دارای ساختار باشگاهی و بازیکنان خیلی خوب است اما می‌توانستیم مقابل حریف برنده شویم. روی فقط یک غفلت گل دریافت کرده و نتیجه را واگذار کردیم. بچه‌ها با تمام توان خود جنگیدند و باید از آنها تشکر کنم. تیم ما مستحق شکست نبود.

سرمربی تیم پدیده مشهد در مورد مشکلات این باشگاه توضیح داد:‌ یقین بدانید این مشکلات همیشگی است و تا پایان فصل وجود دارد. درست ۲۴ ساعت قبل از هر بازی پدیده مشکلی برای تیم ما درست می‌شود. یک روز خبری کذب بیرون داده و دیروز هم مصاحبه‌ای کردند. البته تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا آرامش پدیده به هم نریزد هرچند شرایط خیلی سخت بود اما بچه‌های ما نشان دادند با این حرف‌ها ذهن‌شان به هم نمی‌ریزد. باید درباره برخی دوستان و از مسئولان استان خراسان رضوی که از بد روزگار یکی از آنها دوست خودم است صحبت کنم. 

سیدعباسی ادامه داد: برخی دوستان می‌گویند من به تیم لیگ برتری چسبیده‌ام اما اصلاً اینگونه نیست. شاید برخی دوستان آرزوی‌‌شان نشستن روی نیمکت لیگ برتری باشد اما پس از جدایی از پدیده برای مربیگری به تیم دیگری نرفتند. آنهایی که ادعا دارند چرا در جایی به جز پدیده مربیگری نکردند؟اگر هم به این تیم آمدید و مربیگری کردید خودم از شما چنین درخواستی داشتم. 

وی عنوان کرد:‌ در آن زمان باور نمی‌کردید به پدیده بیایید وقتی تیم را تحویل‌تان دادند به لکنت زبان افتادید اما اکنون مصاحبه می‌کنید؟! حکایت همان مثل معروف است که می‌گوید دیگی که برای من نجوشد … 

سرمربی تیم پدیده مشهد در مورد اینکه چرا تعامل لازم برای حفظ تنها سهمیه استان خراسان رضوی در لیگ برتر ایجاد نمی‌شود، اظهار داشت: اگر قرار است تعاملی باشد نباید ۲۴ ساعت قبل از بازی چنین صحبت‌هایی مطرح شود و اخباری کذب بیرون بیاید. اگر نیت تعامل است نباید این اتفاقات بیفتد. همیشه سعی می‌کنیم بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی برای هر مسابقه آماده کنیم اما ۲۴ ساعت قبل از بازی علیه تیم ما مصاحبه کرده یا خبری علیه پدیده را در بوق و کرنا می‌کنند. از این دست مسائل در چند هفته‌ای که به پدیده آمده‌ام خیلی زیاد بوده است. البته سعی داریم با یک بازی خوب جواب این حرف‌ها را بدهیم اما این حواشی دست از سر ما برنمی‌دارد.

سید عباسی گفت: اقبال‌مان هم بلند نیست در تنها موقعیتی که تیم خوب رفسنجان روی دروازه ما آورد گل خوردیم. می‌توانستیم در همان ۹۰ دقیقه کار را تمام کنیم اما به جز بازی امروز برخی مواقع گل‌های عجیبی می‌خوریم. این گل‌ها هم از روی بدشانسی است اما دوستان تلاش می‌کنند تمرکز پدیده را به هم بزنند با این وجود ما هم سعی داریم تمرکزمان به هم نخورد.

وی خاطرنشان کرد: می‌خواهیم مقابل تیم‌های خوب بازی خوبی انجام بدهیم برای بازی امروز نمی‌توانم هیچ ایرادی از شاگردانم بگیرم زیرا عالی کار کردند. به تیم مس هم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم پدیده مشهد در مورد شانس این تیم برای بقا در لیگ برتر توضیح داد: هیچ چیز غیر ممکن نیست. یک سال با شرایطی شبیه به این یا حتی بدتر همراه ابومسلم در لیگ برتر ماندیم. اگر مسئولان استان دوست داشته و بخواهند این تیم در لیگ برتر بمانند مسئولان پدیده هم تمام تلاش خود را می‌کنند. برای اینکه استان خراسان نماینده‌ای در لیگ برتر داشته باشد همه باید دست به دست هم بدهیم.

سید عباسی درباره اعتراض کادر فنی پدیده به گل مس رفسنجان پاسخ داد: تصور ما این بود که گل آفساید است به همین دلیل اعتراض کردیم اما بعد از بررسی‌هایی که انجام دادیم گل آفساید نبود و از داور معذرت‌خواهی می‌کنیم.

ادامه دارد…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا