همدان

تأمین زمین اکثر شهرهای استان همدان در طرح مسکن

تأمین زمین اکثر شهرهای استان همدان در طرح مسکن

به گزارش خبرگزاری یولن از همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در بیست و دومین جلسه شورای تامین مسکن استان با بیان اینکه بر اساس گزارش‌های ارائه شده، وضعیت طرح نهضت ملی مسکن، در اکثر شهرهای استان، تعیین تکلیف شده است اظهار کرد: با توجه به کمبود زمین در همدان، طی اقداماتی که صورت گرفته، ۱۷۴ هکتار زمین تعیین تکلیف قطعی و ۲۰۰ هکتار دیگر نیز در حال قطعی شدن است.

وی گفت: با توجه سیاست‌های دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در راستای انجام و اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور، مقرر شده، اعتباراتی برای خرید زمین تامین و در اختیار قرار گیرد، می‌توانیم اراضی مورد نیاز را خریداری و سپس به طرح نهضت ملی مسکن اضافه کنیم.

استاندار همدان با بیان اینکه ضمن حفظ محیط زیست و نگهداری از زمین‌های حاصلخیز، از ظرفیت‌های استان در راستای تکمیل طرح نهضت ملی مسکن استفاده می‌شود تأکید کرد: اعضای شورای تامین مسکن استان مکلف هستند مسائل و موانع طرح نهضت ملی مسکن در استان را ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف کنند.

وی گفت: با توجه به هماهنگی و انسجام خوبی که بین دستگاه‌های اجرایی استان وجود دارد، طرح نهضت ملی مسکن در‌ کم‌ترین زمان ممکن تکمیل و به پایان خواهد رسید.

پایان پیام/ ۳۱۴۰/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا