بین الملل

تقدیم پیش نویس استوارنامه سفرای جدید فلسطین و کوبا به امیرعبداللهیان

تقدیم پیش نویس استوارنامه سفرای جدید فلسطین و کوبا به امیرعبداللهیان

به گزارش گروه سیاست خارجی یولن، سفرای جدید فلسطین و کوبا در تهران بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوارنامه های خود را تقدیم وی کردند و سفیر سوئیس نیز در پایان ماموریتش با وزیر خارجه خداحافظی کرد.

خانم «سلام زواوی» سفیر جدید دولت فلسطین در جمهوری اسلامی ایران، بعدازظهر امروز (دوشنبه) ١٨ بهمن ماه ١۴٠٠ در آغاز ماموریت خود در کشورمان با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

«آلبرتو گونزالس کاسالس» سفیر جدید جمهوری کوبا در جمهوری اسلامی ایران نیز بعد از ظهر امروز دوشنبه ١٨ بهمن ماه ١۴٠٠ در آغاز ماموریت خود، با حضور در وزارت امور خارجه، با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تسلیم وی کرد.

خانم «لیتزیا روسا نو» رئیس مرکز منطقه ای آسیا و اقیانوسیه برای اطلاعات بلایای طبیعی سازمان ملل متحد( اپدیم) نیز امروز در ابتدای ماموریت خود در کشورمان با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار کرد.

«کریستین دیدیه دوسی» سفیر سوئیس در جمهوری اسلامی ایران هم بعد از ظهر امروز دوشنبه ١٨ بهمن ماه ١۴٠٠ در پایان ماموریت خود در کشورمان با وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کرد.

انتهای پیام/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا