اجتماعی

تهران بارانی می‌شود

تهران بارانی می‌شود

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با عبور متناوب سامانه بارشی از نواحی شمالی کشور و نفوذ زبانه‌هایی از آن در استان آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات به‌ویژه طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۴ و ۵ مهرماه) گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده ، در ارتفاعات بالادست به‌ویژه ارتفاعات شمال شرق گاهی رگبار باران و رعد و برق رخداد پدیده مه و در بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی افزایش باد پیش بینی می‌شود.

در بیشتر نواحی استان برای فردا کاهش نسبی دما و تا روز شنبه (۸ مهرماه) عدم تغییرات محسوس دما، در نیمه شمالی و ارتفاعات طی این پنج روز کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۸ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۵ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتی‌گراد و طی پنجشنبه ( ۶ مهرماه) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا