سمنان

تولید ۱۶۹ قلم داروی دام و طیور در سمنان

تولید ۱۶۹ قلم داروی دام و طیور در سمنان

به گزارش یولن از سمنان، علی تشنه‌دل مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان صبح امروز در جریان بازدید از واحدهای صنعتی رویان دارو و کندر در شهرستان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی، استاندار سمنان و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از این واحدهای صنعتی بازدید کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفتند.

وی افزود: شرکت رویان دارو با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۳۹۴ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه ۱۲ هزار و ۷۰۰ تن داروهای مورد مصرف دام و طیور به‌صورت پودر و مایع و انواع داروهای تزریقی دام و طیور را دارد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: حدود ۱۶۹ قلم داروی مورد مصرف دام و طیور در این واحد صنعتی تولید می‌شود و توانسته است زمینه اشتغال ۴۸۰ نفر را فراهم کند.

تشنه‌دل ادامه داد: استاندار سمنان و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در ادامه برنامه‌های بازدید خود از شرکت کندر بازدید کردند.

وی اضافه کرد: شرکت کندر با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۱۰ هزار میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه بیش از ۳۳۴ هزار تن انواع مایعات و شوینده‌های بهداشتی، انواع ظروف پلاستیکی، انواع پودر لباسشویی، صابون و خمیردندان و دو میلیون و ۵۰۰ عدد ضدعفونی‌کننده دست بر پایه الکل را دارد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اضافه کرد: تولیدات محصولات متنوع برای تکمیل سبد کالای تولیدی با کیفیت بالا، داشتن برند معرف ثبت‌شده و شناخته‌شده و اشتغال بالا از ویژگی‌های شاخص این واحد تولیدی است و زمینه اشتغال حدود ۴۰۰ نفر را فراهم کرد.

به گزارش فارس؛ استاندار سمنان و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان و استان سمنان پرداختند.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا