بین الملل

تیراندازی در منطقه مرکزی فلسطین اشغالی

تیراندازی در منطقه مرکزی فلسطین اشغالی

به گزارش گروه بین‌الملل یولن، منابع خبری از تیراندازی در منطقه «روش هاعین» واقع در مناطق مرکزی فلسطین اشغالی خبر می‌دهند.

پایگاه خبری «عرب-۴۸» گزارش داد که این تیراندازی در نزدیکی ایستگاه قطار این منطقه رخ داده است و تا این لحظه، دو نفر زخمی شده‌اند.

به گزارش این پایگاه خبری، دو فرد زخمی، جوانهای عربی هستند که زخم یکی از آنان، عمیق توصیف شده است. این افراد، از ساکنان شهرک «جلجولیه» هستند. این شهرک، یک شهرک عربی در شمال شرق تل آویو است.

این دو فرد زخمی، به سرعت به بیمارستان «بیلنسون» منتقل شدند تا تحت درمان قرار گیرند. پلیس رژیم صهیونیستی نیز تحقیقات را آغاز کرده است.

پلیس صهیونیستی همچنین مدعی شد که این مسئله، جنایی است، ولی هیچ فرد مظنونی را نیز بازداشت نکرده است. جزئیات بیشتری درباره علت تیراندازی و عاملان آن نیز منتشر نشده است.

هفته گذشته نیز یک عملیات استشهادی درمنطقه «العاد» در نزدیکی تل‌آویو واقع در فلسطین اشغالی رخ داد که در پی آن، سه صهیونیست به هلاکت رسیدند.

این عملیات توسط دو جوان فلسطینی انجام گرفت و نظامیان صهیونیست نتوانستند آنان را بازداشت کنند. عبد اللطیف القانوع سخنگوی جنبش حماس هم در واکنش به این عملیات، گفت که چنین عملیاتهای ضربه مهلکی به رژیم صهیونیستی و سیستمهای امنیتی آن است.

وی با اشاره به اینکه مبارزه و دفاع ملت فلسطین از مسجدالاقصی ادامه خواهد داشت، هشدار داردکه صهیونیستها، هزینه جنایات و سیاستهای نژادپرستانه خود علیه ملت فلسطین را پرداخت می‌کنند.

این عملیات در واکنش به یورش بیش از ۷۰۰ شهرک‌نشین صهیونیست به مسجدالاقصی بود که به مناسبت سالروز اشغال فلسطین وارد این مکان مقدس شده بودند.

انتهای پیام/

 

 


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا