سمنان

حذف اعمال نفوذ در شهرک‌های صنعتی/ صدور پروانه‌ پایان کار ساختمان در سمنان الکترونیکی شد

حذف اعمال نفوذ در شهرک‌های صنعتی/ صدور پروانه‌ پایان کار ساختمان در سمنان الکترونیکی شد

محمدرضا باقری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در سمنان اظهار کرد: صدور پروانه‌های احداث و پایان کار ساختمان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان از یکم خردادماه سال ۱۴۰۱ از طریق سامانه الکترونیکی در حال انجام است.

وی اضافه کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، نیازی به مراجعه متقاضیان به ستاد مرکزی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان نیست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: در این راستا تمام متقاضیان با مراجعه به دفاتر شهرک‌های صنعتی این استان مدارک را از طریق سامانه eservice.isipo.ir ارسال و درخواست‌های خود را تا حصول نتیجه پیگیری مجوز پروانه احداث ساختمانی و پایان‌کار دریافت کنند.

باقری خاطرنشان کرد: دفاتر شهرک‌های صنعتی شاهرود، دامغان، سمنان، شهمیرزاد، سرخه، آرادان، گرمسار و ایوانکی آماده دریافت مدارک متقاضیان است.

وی اضافه کرد: با الکترونیکی شدن امور واگذاری زمین تا گواهی پایان کار که مورد تأکید دولت سیزدهم و وزارت صنعت، معدن و تجارت است، دغدغه امضاهای طلایی و اعمال نفوذ اشخاص در واگذاری اراضی صنعتی و … حذف می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تأکید کرد: هدف از اجرای این طرح از بین بردن بروکراسی زائد اداری و کاهش رفت و آمد صنعتگران به دفتر مرکزی شرکت شهرک‌های صنعتی، حذف اعمال نفوذ، سلیقه و نظرات شخصی افراد در زمینه تمام مسائل مربوط به متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان است.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا