البرز

حمایت نیکوکار البرزی از ۱۰۰ یتیم و فرزند محسنین

حمایت نیکوکار البرزی از ۱۰۰ یتیم و فرزند محسنین

سید رضا شوبیری، رئیس کمیته امداد محمد شهر، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، ضمن قدردانی از مردم نیکوکار محمد شهر در اطعام نیازمندان و ایتام در ماه مبارک رمضان، گفت: نیکوکار البرزی در ماه مبارک رمضان حمایت ۱۰۰ یتیم و فرزند محسنین را با پرداخت مجموعاً ماهانه ۱۵میلیون تومان بر عهده گرفت.

وی ضمن ابراز امیدواری به جهت راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تخصصی درمان توسط این نیکوکار ارجمند در آینده نزدیک افزود: کمیته امداد امام (ره) با استفاده از چهار دهه تجربه از طریق هم‌افزایی، هم‌گرایی و اقدام مشترک در جهت تسریع خدمت‌رسانی به بیماران نیازمند آمادگی خود را جهت تعامل با این مرکز نیکوکاری اعلام کرده است.

شوبیری گفت: خدمات درمانی مورداشاره صرفاً برای ایتام نبوده و کلیه مددجویان و نیازمندان که دارای بیماری می‌باشند می‌توانند پس از راه‌اندازی این مرکز از خدمات آن بهره‌مند شوند.

رئیس کمیته امداد منطقه محمد شهر بابیان اینکه در حال حاضر ۳۲۲ فرزند طرح اکرام ایتام و فرزند محسنین توسط ۲۵۰۰ حامی موردحمایت قرار می‌گیرند افزود: با توجه به مبلغ واریزی حامیان، به‌طور میانگین ماهانه فرزندان اکرام یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان و فرزندان محسنین ۶۱۸ هزار  تومان از طریق کارت‌های عضو شتاب به‌طور مستقیم به‌حساب هر فرزند معنوی واریزمی شود.

وی استفاده از بسترهای الکترونیکی را برای جذب حامیان میسر دانست و افزود: نیکوکاران در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در دفاتر کمیته امداد استان مشارکت حضوری و نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به‌حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه ekram.emdad.ir اقدام و یا با شماره تماس ۳۶۲۰۳۲۱۷ و شماره همراه ۹۳۶۳۵۰۰۹۴۰ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا