البرز

حمله سگ‌های خیابانی به کودک ۳ ساله در شهرک «بعثت» البرز

حمله سگ‌های خیابانی به کودک ۳ ساله در شهرک «بعثت» البرز

علیرضا صفرخانلو، سرپرست شهرداری مشکین دشت، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، در خصوص حمله سگ‌ها به یک خانم جوان و کودک ۳ ساله اش در شهرک بعثت که در پنجشنبه گذشته اتفاق افتاد، اظهار کرد:  شهرک‌های بعثت و مهندسی زراعی از شهر مشکین دشت منفصل است و اطراف آن را  باغات و مزارع و مراکز آموزشی احاطه کرده که این امر وجود سگ‌های بلاصاحب را تشدید می‌کند.

 وی افزود: از سویی تعدادی از شهروندان این منطقه در ساعات مختلف به غذادهی حیوانات اقدام می‌کنند و این افراد بارها جمع آوری سگ‌های بلاصاحب توسط عوامل شهرداری را با مشکل مواجه کرده و حتی کار به  درگیری هم رسیده است.

این مدیر شهری بیان کرد: علیرغم مشکلات موجود در سال گذشته ۷۳۰ قلاده سگ  توسط عوامل شهرداری جمع آوری و به مرکز نگهداری سگ‌ها در حلقه دره منتقل شده است. در حال حاضر نیز اکیپ‌های جمع آوری سگ‌ها را تشدید کردیم و با هماهنگی مراکز دولتی، مزارع مربوط به این مراکز در منطقه را نیز پاکسازی می‌کنیم.  

وی افزود: متاسفانه حادثه در روز پنجشبه گذشته در خیابان قلم که  ورودی شهر است و بخشی از آن را مزارع جهاد کشاورزی در برگرفته، اتفاق افتاده است. اما هنوز موفق به دیدار و دلجویز از این خانواده نشده ایم؛ دوبار تماس گرفتیم و همسر این خانم  سرکار بودند و هنوز  موفق به کسب اجازه و  دیدار از این خانواده  نشده ایم.

طبق آنچه  در رسانه‌ها منتشر شده است؛ پنجشنبه گذشته یک خانم جوان با دختر ۳ ساله اش ماهور در حال تردد از خیابانی در شهرک بعثت  بوده که مورد حمله سگ‌ها قرار می‌گیرند. دختر ۳ ساله توسط سگ از دست مادرش قاپیده شده و تازمانی که راننده یک ماشین با قفل فرمان به داد این مادر و کودک برسد، چند سگ بر بدن کودک جراحاتی وارد می‌کنند.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا