گیلان

حکم ورزشی معاون وزیر به معاون استاندار گیلان

حکم ورزشی معاون وزیر به معاون استاندار گیلان

به گزارش یولن از رشت، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش وجوانان گیلان در مراسمی حکم انتصاب رییس ستاد جام ایرانیان گیلان از سوی معاون وزیر ورزش و جوانان را به حسین مصطفی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان تقدیم کرد.

در این مراسم حسین مصطفی پور با اشاره به فعالیت‌های ورزشی گیلان گفت: در یک سال گذشته در ورزش گیلان به اندازه هفت سال گذشته، کار عمرانی، ورزش قهرمانی و همگانی با حمایت‌های استاندار و دیگر مسؤولین انجام شد.

حکم ورزشی معاون وزیر به معاون استاندار گیلان

جهانبخش آرمان نیز با اشاره به افتخار آفرینی گیلانیان گفت: در یک سال گذشته ۱۶۳ مدال رنگارنگ از میادین ورزشی بین‌المللی توسط قهرمانان گیلانی کسب شد که با حمایت‌های انجام شده ۵۴ مدال توسط بانوان کسب شد.

در این مراسم حسن آموزگار معاون وررشی اداره کل، سرهنگ علی اصغر زاداکبری رییس تربیت بدنی سپاه قدس گیلان، سرهنگ محمدرضااصلاحی رییس سازمان بسیج ورزشکاران، مجیدمهروانی رییس هیات ورزش های همگانی، یاسر محجوب رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و هاشم اسماعیلی رییس هیات نجات غریق گیلان حضور داشتند.

ثبت نام رقابت‌های مینی فوتبال جام ایرانیان در گیلان از ۲ روز پیش آغاز شده و علاقه مندان تا پایان اسفند می‌توانند با مراجعه به به نشانی اینترنتیhttps://events.isfaf.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

پایان پیام/۸۴٠٠۸


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا