بین الملل

خودزنی اسرائیلی‌ها در عسقلان؛ یک صهیونیست به هلاکت رسید

خودزنی اسرائیلی‌ها در عسقلان؛ یک صهیونیست به هلاکت رسید

به گزارش گروه بین‌الملل یولن، درگیری بین شهروندان فلسطینی با نظامیان صهیونیست ادامه دارد؛ به نحوی که امروز دو زن و دختر فلسطینی به شهادت رسیدند.

خبرگزاری شهاب به نقل از منابع عبری گزارش داد، صهیونیستها مدعی شدند که یک جوان فلسطینی قصد داشته است سلاح یک سرباز صهیونیست را در عسقلان واقع در فلسطین اشغالی تصاحب کند.

صهیونیستها ادعا کردند، این جوان فلسطینی در تلاش بوده است این سلاح را از دست یکی از افسران لشکر «بنیامین» بگیرد و افسر صهیونیست نیز به سمت این فرد تیراندازی می‌کند.

شبکه عبری «کان» لحظاتی پیش اما خبر داد، فردی که قصد داشته است سلاح این افسر صهیونیست را تصاحب کند، یک یهودی بوده است، نه یک شهروند فلسطینی.

این شبکه همچنین گزارش داد، این فرد از تیمارستان فرار کرده بوده و قصد داشته است سلاح «ام-۱۶ را از افسر صهیونیست بگیرد و در حال دویدن بوده است. فرمانده لشکر بنیامین نیز می‌بیند که این فرد در حال دویدن به سمت اوست. لذا از او می‌خواهد که بایستد. ولی این فرد به سمت او می‌دود و افسر صهیونیست نیز او را به قتل می‌رساند.

تصویر زیر نیز از این صهیونیست منتشر شده است:

خودزنی اسرائیلی‌ها در عسقلان؛ یک صهیونیست به هلاکت رسید

 

در همین ارتباط، یک دختر جوان فلسطینی شامگاه امروز یکشنبه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نزدیکی حرم ابراهیمی به شهادت رسید.

رسانه‌های صهیونیست نیز ادعا کردند که این دختر فلسطینی، با چاقو، یک افسر گارد مرزی رژیم صهیونیستی را زخمی کرده است.

وزارت بهداشت فلسطین هم بعد از ظهر امروز اعلام کرد که یک زن فلسطینی به نام «غاده ابراهیم علی العریدی» از بیت لحم، در نتیجه جراحت ناشی از اصابت گلوله نیروهای رژیم اشغالگر در روستای حوسان واقع در غرب بیت لحم به شهادت رسید.

غاده ابراهیم ۴۷ ساله که مادر شش کودک بود، در منطقه المطینه واقع در ورودی شرقی روستای حوسان هدف اصابت گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت.

انتهای پیام/

 

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا