البرز

دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی در البرز

دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی در البرز

به گزارش یولن از کرج، محمد نادربیگی، رییس پلیس آگاهی استان البرز در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل و مغازه در سطح استان و نارضایتی شهروندان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی و اقدامات اطلاعاتی ماموران مشخص شد چند نفر با یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ پلاک مخدوش در اکثر سرقت های منزل و مغازه دست داشته اند.

سرهنگ نادربیگی اظهار کرد: یکی از گشت های کلانتری به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ مضنون و سرنشینان خودرو به محض رویت واحد گشت اقدام به فرار می کنند که با تعقیب و گریز پلیس، سرنشینان خودرو با به جا گذاشتن خودرو متواری می‌شوند.

این مقام انتظامی افزود: مامورین با بازرسی از خودرو یک دستگاه لپ تاب و ۱۵ سکه بهار آزادی و ۵ عدد نیم سکه کشف کردند که با استعلام های انجام شده مالک اموال کشف شده شناسایی شد.

نادربیگی در ادامه با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی ماموران در جهت دستگیری سارقان گفت: ۲ نفر از متهمین که یکی از آنان دارای سوابق متعدد سرقت نیز بود، توسط ماموران شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی هر ۲ نفر در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: سارقان که در ابتدا منکر هر گونه سرقت بودند با ارائه شواهد و مدارک به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۳۶ فقره سرقت از منزل و مغازه اعتراف کردند که کلیه مالباختگان در این راستا شناسایی و متهمین روانه زندان شدند.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا