کرمان

دشمنان در مقابل سرود «سلام فرمانده» از عصبانیت بمیرند

دشمنان در مقابل سرود «سلام فرمانده» از عصبانیت بمیرند

به گزارش یولن از شهرستان انار، حجت‌الاسلام منتظری در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهر انار به بحث مردمی‌سازی یارانه‌ها اشاره و اظهار کرد: با این طرح قاچاق کالاهای اساسی به پایان می‌رسد و با تامین امنیت غذایی، وابستگی معیشت مردم به دلار کاهش پیدا می‌کند که ضرورت دارد مردم، دولت را در اجرای این طرح حمایت و همراهی کنند.

وی با اشاره به اینکه کشور وارد مرحله سالمندی شده است، تصریح کرد: راه نجات کشور از وضعیت سالمندی، داشتن فرزند و فرزندآوری است که باید توجه ویژه شود.

منتظری به‌ حماسه سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: این روز در حافظه تاریخی ملت ایران می‌ماند.

وی خاطرنشان کرد: از همه عزیزانی که در در اجرای سرود «سلام فرمانده» تلاش کردند، به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان انار آموزش‌ و پرورش و بسیج دانش‌آموزی و همه دست‌اندرکاران قدردانی می‌کنم. دشمنان از این سرود بسیار خشمگین و ناراحتند و به قول  شهید بهشتی عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند.

یادواره ۳۵۰ شهید زرند و کوهبنان در تیرماه برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام مرتضی جعفری امام جمعه کوهبنان با گرامیداشت هفته میراث فرهنگی اظهار داشت: راه‌اندازی واحد بوم‌گردی در جوار امام‌زاده بی‌بی عصمت از جمله خدمات ارزشمند میراث فرهنگی کوهبنان است.

وی ابراز داشت: باید از جاذبه‌های مذهبی، معنوی، تاریخی، طبیعی و گردشگری به‌عنوان سرمایه‌های ملی حفاظت شود.

وی تاکید کرد: یادواره ۳۵۰ شهید شهرستان‌های زرند و کوهبنان در تیرماه در روستای خانمکان برگزار می‌شود که نیاز به مساعدت و همکاری مسئولان و مردم دارد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا