سیاسی

رهبر انقلاب چه پیامی به خانواده‌های ناوگروه ۸۶ ارتش فرستادند؟

رهبر انقلاب چه پیامی به خانواده‌های ناوگروه ۸۶ ارتش فرستادند؟

به گزارش خبرگزاری یولن، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، ‌در جمع خانواده کارکنان ناوشکن تمام ایرانی دنا در بندرعباس با بیان اینکه مادامی که کارکنان نیروی دریایی ارتش در طوفان‌ها و موج‌ها از منافع ملی حراست می‌کنند، همسران همرزمانم از حدود خانواده جانانه صیانت می‌کنند، اظهار داشت: در شرفیابی که محضر حضرت آقا رسیدم، فرمودند سلام من را به یکایک خانواده کارکنان برسانید.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را بر این گذاشته‌ایم تا واقعه تاریخی ماموریت ناوگروه ۸۶ به یادگار بماند و مطالبات مقام عظمای ولایت در حوزه تبیین ناوگروه ۸۶ به ثمر بنشیند، افزود: نقش مادران در خانواده بسیار حیاتی است و بزرگی و اهمیت صبر و بردباری همسران همرزمانم قابل توصیف نسبت و بی‌مثال است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در بیان خاطره ای از ناوگره ۸۶ تصریح کرد: یکی از خانواده‌های همرزمم در ناوگروه ۸۶ گفت که من در مدت ماموریت متوجه شدم که خانواده شهدا چگونه ایام را پشت سر می‌گذارند و ما در قبال شهدا و خانواد شهدا هیچ کاری نکرده‌ایم.

امیر دریادار ایرانی خاطرنشان کرد: همه قدرت‌های دریایی، به چشم ابرقدرت به نیروی دریایی ارتش نگاه می‌کنند و به این مهم در مجامع و رزمایشات بین‌المللی اذعان دارند.

رهبر انقلاب چه پیامی به خانواده‌های ناوگروه ۸۶ ارتش فرستادند؟

۲۷۲۱۸

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا