یزد

روایتگری صحیح و به‌موقع، دو ابزار خنثی‌سازی جنگ ترکیبی

روایتگری صحیح و به‌موقع، دو ابزار خنثی‌سازی جنگ ترکیبی

به گزارش یولن در یزد، حمیده باقریان در جریان سفر خود به این استان صبح امروز در مراسم افتتاح ویژه برنامه «سلما»،رویداد روایت‌آموزی که با حضور جمعی از فعالیت حوزه بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی استان برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این چنین رویدادهایی نقش مهمی در توسعه همه جانبه جامعه ایفا می‌کند.

وی با بیان این‌که زنان به خودی خود ظرفیت روایتگری و قصه‌گویی را دارند، افزود: بنا داریم با برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی روایتگری زمینه لازم را برای تأثیرگذاری بیش از پیش بانوان در فضای مجازی و حقیقی ایفا کنیم.

دبیر کارگروه نشاط و اجتماعی امور بانوان وزارت کشور در ادامه با اشاره به توطئه‌ها و فتنه‌های اخیر دشمنان انقلاب، گفت: با توجه به اهمیت مقابله با فتنه دشمنان در عرصه جنگ ترکیبی، کسب دستاوردهای بزرگ و پیروزی در این میدان مستلزم روایتگری درست و به موقع بانوان است.

باقریان با بیان این‌که دور اول دوره آموزشی «سلما» با حضور ۳۵۰ نفر از دختران و بانوان کشور در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار شده است، تصریح کرد: در مرحله دوم قرار است این دوره آموزشی به صورت متمرکز با محوریت هر استان برگزار شود.

وی راه‌اندازی باشگاه استانی روایت دختران ایرانی با عنوان«ردا» را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار دانست و بیان کرد: بنا داریم علاوه بر آموزش کارگاهی با به صف کردن بانوان انقلابی به مباحث محتوایی از لحاظ بینش و سواد رسانه‌ای در دو قالب مجازی و حقیقی نیز توجه کنیم.

دبیر کارگروه نشاط و اجتماعی امور بانوان وزارت کشور استفاده از ظرفیت خانواده را یکی از اولویت‌های اجرایی برای روایتگری صحیح و به موقع عنوان کرد و گفت: متأسفانه به واسطه شیوع کرونا بسیاری از جوانان و نوجوانان در فضای مجازی رها شدند و دشمنان آن طور که خواستند برای آنها روایت های دروغین را القا کردند.

مهدیه السادات حسینی مطلق، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد، نیز با بیان این‌که روایت و روایتگری از جمله مواردی است که امروزه اقشار مختلف جامعه با آن مواجه هستند، اظهار کرد: روایتگری درست و به موقع عامل پایداری و تقویت ارزش‌های انقلاب است.

پایان پیام/الف


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا