خراسان رضوی

سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود

سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود

به گزارش یولن از خراسان، جلسه شورای شهرستان مشهد، صبح امروز با حضور مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

سیدابراهیم علیزاده، رئیس شورای شهرستان مشهد در این جلسه با بیان اینکه حسب فرمایش حضرت امام‌(ره)، کشاورزی، محور استقلال کشور است، اظهارکرد: رونق کشاورزی به معنای رونق اقتصادی و رشد و شکوفایی جامعه و تقویت قدرت و شوکت حکومت و دولت است و لذا باید توجه ویژه‌ای به این حوزه داشت.

وی گفت: براساس همین نگاه، در این جلسه به دنبال بررسی سازوکار اجرایی برای ترویج کشاورزی در سطح شهرستان مشهد و حتی استان خراسان رضوی بودیم؛ دغدغه‌های این حوزه باید شنیده شود و در جهت حل و فصل آن‌ها گام برداریم.

رئیس شورای شهرستان مشهد با اشاره به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان مشهد در جلسه امروز شورای شهرستان، افزود: یکی از نکاتی که می‌تواند مورد توجه نهادهای متولی قرار گیرد، ترویج کاشت گیاهان دارویی و همچنین شناسنامه‌دار شدن کشاورزان است.

علیزاده تصریح کرد: در این شناسنامه باید اطلاعاتی چون نوع محصول زیر کشت، نوع آبیاری، مساحت زمین در اختیار کشاورز و غیره قید شود.

وی با بیان اینکه شورای شهرستان مشهد به دنبال تعمیق ارتباطات و تعاملات خود با ادارات کل استان و ادارات شهرستان است، گفت: به واسطه این همکاری‌ها درصدد حل دغدغه‌ها و پاسخگویی به نیازهای حوزه شهرستان هستیم که در حوزه کشاورزی، ثمره آن باید ترویج و توسعه کشاورزی باشد.

۴۶

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا