البرز

سرقت دریچه‌های فاضلاب در اشتهارد!

سرقت دریچه‌های فاضلاب در اشتهارد!

عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دریچه‌های فاضلاب در شهرک صنعتی اشتهارد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در همان تحقیقات اولیه خود ردپای ۲ نفر از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار شهرستان که به تازگی از زندان آزاد شده بودند را در چند فقره از سرقت‌های به وقوع پیوسته مشاهده و بلافاصله با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه آنها را در شهر اشتهارد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک اقدام غافلگیرانه حین انجام سرقت هر ۲ آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان به ۱۰۰ فقره سرقت دریچه فاضلاب و ۷ فقره سرقت اماکن خصوصی با همدستی ۳ نفر دیگر اقرار کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری سایر سارقان توسط پلیس آگاهی اشتهارد، گفت: در خصوص این پرونده یک مالخر  اموال مسروقه نیز دستگیر و به همراه متهمان به مراجع قضائی معرفی شد.

محمدیان در پایان از شناسایی ۷ مال باخته این پرونده خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که  نسبت به فعالیت های مشکوک افراد در اطراف منازل خود حساس بوده و موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/ج


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا