بین الملل

سفر شاه اردن برای عمل جراحی به آلمان؛ سفر اردوغان به امان به تاخیر افتاد

سفر شاه اردن برای عمل جراحی به آلمان؛ سفر اردوغان به امان به تاخیر افتاد

به گزارش سرویس بین‌الملل یولن، خبرگزاری رسمی اردن (پترا)، از سفر درمانی امروز (یکشنبه، ۱۰ آوریل) عبدالله دوم، شاه اردن به آلمان خبر داد.

بر اساس این گزارش، شاه اردن به منظور انجام یک عمل جراجی برای درمان فتق دیسک ستون مهره سینه‌ای ( ستون مهره سینه‌ای قسمتی از آن است که در پشت قفسه سینه قرار گرفته است)، به آلمان سفر می‌کند. دوره نقاهت درنظر گرفته شده برای این جراحی، یک هفته است که پس از آن، عبدالله دوم به کشور بازخواهد گشت.

از سوی دیگر، وبگاه «عربی ۲۱» نیز به نقل از منابع آگاه از به تاخیر افتادن سفر «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه به امان که قرار بود ، امروز انجام شود، خبر داد. قرار بود شاه اردن در روز دوشنبه در امان میزبان اردوغان باشد.

به نوشته خبرگزاری اردن، طبق توصیه پزشکان اردنی که در جریان وضعیت پادشاه قرار گرفتند، این عمل جراحی در هفته جاری در بیمارستان تخصصی فرانکفورت آلمان انجام خواهد شد.

پس از انتشار این خبر بود که دفتر ریاست‌جمهوری ترکیه از به تاخیر افتادن سفر اردوغان به اردن خبر داد و اعلام کرد که دلیل این امر، عمل جراحی اورژانسی عبدالله دوم است. هنوز زمان سفر احتمالی بعدی اردوغان به اردن مشخص نیست.

انتهای پیام/ص


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا