کرمان

سپرده‌گذاری ۴ میلیارد تومانی خیران در صندوق امداد ولایت کرمان

سپرده‌گذاری ۴ میلیارد تومانی خیران در صندوق امداد ولایت کرمان

به گزارش یولن از کرمان، یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از سپرده‌گذاری بیش از ۴ میلیارد تومانی خیران در صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان کرمان طی سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: این سپرده‌گذاری باعث تسهیل در پرداخت تسهیلات به مددجویان و نیازمندان شده است.

وی مشارکت خیران در افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت را زمینه‌ای در تسریع خدمت‌رسانی به نیازمندان برشمرد و افزود: این صندوق در زمینه‌های اشتغال، کارگشایی، تحصیلی، درمانی، جهیزیه و حوزه عمرانی به نیازمندان وام‌های قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند.

صادقی با دعوت از خیران و نیکوکاران برای سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت باهدف کمک به نیازمندان گفت: خیرانی که در این صندوق سپرده‌گذاری می‌کنند، می‌توانند افراد نیازمند را برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه معرفی کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان کرمان طی سال گذشته ۱۳ هزار و ۹۹۴ فقره تسهیلات به ارزش ۱۸۳ میلیارد و ۶۲۱ میلیون تومان به مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت کرده است.

صادقی با بیان اینکه صندوق امداد ولایت کمیته امداد نمونه بارز بانکداری اسلامی است، افزود: ایجاد صندوق ضمانت آسان برای مددجویان کمیته امداد یکی از اقدامات مهم این صندوق است که در نظام اقتصادی کشور و توانمندسازی اقتصادی محرومان تأثیر بسیاری دارد.

انتهای پیام


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا