علمی و فناوری

شارژر پرچمدار موتورولا، سامسونگ و آیفون را جا می‌گذارد!

شارژر پرچمدار موتورولا، سامسونگ و آیفون را جا می‌گذارد!

به گزارش خبرگزاری یولن، گزارش‌ها حاکی از آن است که قدرت شارژدهی نسل آینده تلفن‌ همراه این غول فناوری حداکثر به ۱۲۵ وات خواهد رسید؛ تایید شده‌است که پرچم‌دار ۲۰۲۴ موتورولا Snapdragon ۸s Gen ۳ را در خود جای داده است، همان تراشه‌ای که در پرچمدار اندرویدی بازار، Galaxy S۲۴ Ultra، استفاده شده‌است؛ با این وجود موتورولا قول داده‌است که رقبای بازار را با قدرت شارژ بالا در این مسیر نابود کند.

حتی بهترین تلفن‌های همراه موجود در بازار نیز قادر به افزایش نرخ شارژ به ۱۲۵ وات نیستند؛ در واقع، ابر پرچمدار فوق الذکر سامسونگ دارای حداکثر توان ۴۵ وات است. در همین حال، آیفون ۱۵ پرو مکس پیشرفته اپل، با محدودیت شارژ کمتر از ۳۰ وات، در گذشته‌ای بسیار دورتر گیر افتاده‌است.

شارژر پرچمدار موتورولا، سامسونگ و آیفون را جا می‌گذارد!

البته، موتورولا Edge ۵۰ Ultra هیچ رکورد جهانی جدیدی را ثبت نخواهد کرد؛ به عنوان مثال، Realme GT ۵ در تعدادی از بازارهای جهانی و در مدل‌هایی حداکثر قدرت شارژ ۲۴۰ وات را پشتیبانی می‌کنند. با این حال اگر موتورولا بتواند به این سرعت شارژ دست یابد، تیتر یک رسانه‌ها را به خود اختصاص خواهد داد.

گفتنی است که انتظار می‌رود، در کنار Edge ۵۰ Ultra، یک مدل Edge ۵۰ Pro، نیز در هفته آینده عرضه شود.

موتورولا با این قدرت شارژدهی وارد باشگاه ۸۰ درصدی‌ها در ده دقیقه‌ خواهد شد؛ چراکه گزارش‌های حاکی از آن است که ظرفیت باتری این پرچمدار ۵ هزار میلی‌آمپر است و با سرعت شارژدهی ۱۲۵ وات، این تلفن همراه می‌تواند به سرعت شارژ ۸۰ درصدی در تقریبا ۱۳ دقیقه برسد.

منبع: phonearena

۲۲۷۲۲۷

مجله خبری یولن

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا