تهران

شبکه برق ورامین با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان بازآرایی شد

شبکه برق ورامین با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان بازآرایی شد

مسلم مزدرانی مدیر اداره برق ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار یولن در ورامین اظهار کرد: امسال در طی تعاملات و ارتباطات سازنده با مدیرعامل ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان تهران توانستیم پروژه ای تحت عنوان تبدیل و بازآرایی شبکه فرسوده سیمی در سطح شهرستان ورامین و جایگزینی آن با کابل های خود نگه دار تعریف کنیم.

وی گفت: اهداف مختلفی از جمله کاهش میزان سرقت، افزایش قابلیت اطمینان، ورید ابریتی شبکه و پایداری هرچه بیشتر شبکه در این پروژه ها مدنظر بوده است.

مدیر اداره برق ورامین افزود: برای این پروژه موفق شدیم، ۳۰ میلیارد تومان اعتبار جذب کنیم تا در سال جاری حجم ۲۰۰ کیلومتر شبکه را باز آرایی کنیم.

مزدرانی بیان کرد: در اقصی نقاط مختلف شهرستان ورامین نسبت به بازآرایی شبکه و ارائه خدمات هرچه بهتر و مطلوب تر به مردم اقدام شده است.

وی با توجه به اجرای عملیات بازآرایی در روستای آبباریک، گفت: حرکتی که امروز انجام گرفت، با توجه به نگاه ویژه و متوازن نسبت به شهر و روستاهای سطح شهر انجام شد و امروز در خدمت اهالی محترم روستای آبباریک بودیم.

مدیر برق منطقه ای ورامین خاطرنشان کرد: بیش از ۳۲۰۰ متر شبکه فرسوده در روستای آبباریک وجود داشت که با تلاش همکاران، بخش هایی از شبکه قبلا تبدیل به شبکه خود نگه دار شده بود و امروز نیز با اهتمام ویژه ای که انجام گرفت ۳۲۰۰متر از شبکه سیمی جمع آوری و شبکه خودنگه دار جایگزین آن شد. 

مزدرانی افزود: برای این حجم از شبکه مبلغ ۸ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است که امروز و فردا در قالب یک طرح جهادی و با حضور ۶۰ نفر نیروی فنی و برق کار نسبت به بازآرایی شبکه در سطح این روستا اقدام خواهد شد.

وی در پایان گفت: امید داریم که این‌گونه خدمات که ماحصل خدمات نظام به مردم عزیزمان است مورد توجه حضرت حق و همشهریان عزیزمان قرار گرفته باشد.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا