خوزستان

شرجی تا فردا همراه خوزستانی‌ها است

شرجی تا فردا همراه خوزستانی‌ها است

به گزارش یولن از اهواز، محمد سبزه زاری مدیرکل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: بررسی نقشه‌های پیش یابی نشان می‌دهد تا فردا دوشنبه ۳۱ مرداد، جریانات جنوبی سبب افزایش رطوبت و شرجی در مناطق جنوبی، شرقی و مرکزی استان خواهد شد.

وی افزود: میزان رطوبت صبح امروز در بندر ماهشهر ۸۷، هندیجان ۸۴، آبادان ۸۳، شادگان ۸۱، اهواز و کشاورزی اهواز ۷۵، بستان ۷۳، امیدیه ۶۹، شوش ۶۲، صفی آباد دزفول، بهبهان و آغاجاری ۵۵ و گتوند ۵۴ گزارش شد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا روز سه‌شنبه هفته جاری به دلیل شاخص‌های بالای ناپایداری در بعد از ظهرها، احتمال رگبار و رعد وبرق، تندباد لحظه‌ای در مناطق و ارتفاعات شمال شرقی، شرقی و جنوب شرقی و بخش‌هایی از شمال استان و وزش باد متوسط گاهی تندباد لحظه‌ای و احتمال وقوع گرد و غبار همرفتی در برخی نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی و مرکزی آن وجود دارد.

وی ادامه داد: میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در قلعه تل باغملک ۹.۵، مال آقا ۹، باغملک هفت و روستای کلپیر سه میلیمتر ثبت شده است.

محمد سبزه زاری تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته آبادان با ۴۹.۳ و دهدز با ۲۴.۲ درجه سانتیگراد به ترتیب بالاترین و پایین ترین دما را در خوزستان داشتند.

وی بیان کرد: حداکثر دمای اهواز در این مدت ۴۷.۷ و حداقل ۳۰.۱ میلیمتر گزارش شد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا