بین الملل

شهادت یک زن فلسطینی در بیت لحم

شهادت یک زن فلسطینی در بیت لحم

به گزارش سرویس بین‌الملل یولن، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک زن فلسطینی به نام «غاده ابراهیم علی العریدی» از بیت لحم امروز یکشنبه در نتیجه جراحت ناشی از اصابت گلوله نیروهای رژیم اشغالگر در روستای حوسان واقع در غرب بیت لحم به شهادت رسید.

طبق گزارش شبکه فلسطین الیوم، غاده ابراهیم ۴۷ ساله که مادر شش کودک بود، در منطقه المطینه واقع در ورودی شرقی روستای حوسان هدف اصابت گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت.

از سوی دیگر جنبش جهاد اسلامی اقدام نظامیان صهیونیست مبنی بر به شهادت رساندن این بانوی فلسطینی را محکوم و تأکید کرد که رژیم اشغالگر و سران جنایتکار آن مسئول کامل پیآمدهای این جنایت هستند و مبارزان فلسطینی و قهرمانان آن نیز هرگز در برابر این جنایت سکوت نخواهند کرد.

این جنبش تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با استمرار تجاوزات خود و هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی و به ویژه زنان ثابت کرد که فاقد کمترین معیارهای انسانی و اخلاقی است.

بر اساس گزارش فلسطین الیوم، جهاد اسلامی همچنین در بیانیه خود بر ضرورت وحدت ملت فلسطین و ضرورت مقابله با رژیم اشغالگر تأکید کرد و افزود که سکوت بین‌المللی و منطقه‌ای در برابر این جنایت وحشیانه، به منزله حمایتی آشکار و تشویق نیروهای تروریستی صهیونیستی برای هدف قرار دادن غیرنظامیان است.

انتهای پیام/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا