همدان

شهید محسن لطفعلى: دشمنان نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند

به گزارش خبرگزاری یولن از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

۳۰۴۳/ تبرک لحظاتمان با شهید محسن لطفعلى:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود به درگاه امام زمان و رهبر کبیر انقلاب و با آرزوی پیروزى رزمندگان اسلام بر کفر جهانى وصیت‌نامه خود را شروع می‌کنم.

پدر و مادر عزیزم سلام؛ از شما می‌خواهم از شنیدن خبر شهادتم ناراحت نشوید و بدانید پیروزی با ماست.

رزمندگان را دعا کنید این عزیزان جان بر کفی که در مقابل مستکبران از خدا بى‌خبری که به دنبال ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند، می‌جنگند.

دشمنان بدانند هیچوقت نمی‌توانند غلطى کنند زیرا رزمندگان اسلام، سربازان خمینی با دفاع جانانه خود مشت محکمى بر دهان آنها می‌زنند.

اما شما خواهران حجابتان سنگر محکمی است و تو ای خواهرم اگر شهید شدم گریه و شیون نکن زیرا شهیدان زنده‌اند و نزد خدا روزى مى‌خورند.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا