کرمان

طرح‌های لبیک، ارتش را به مرحله اوج بازدارندگی می‌رساند

طرح‌های لبیک، ارتش را به مرحله اوج بازدارندگی می‌رساند

به گزارش یولن از کرمان، امیر سرتیپ دوم امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در حاشیه مراسم برگزیدگان جشنواره تمرکزی طرح‌های لبیک امام خامنه‌ای سطح ۲ در سطح یگان‌های منطقه‌ای اظهار کرد: فروع دین ما، در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی طرح‌های ۲۹ گانه لبیک است.

وی گفت: طرح‌های لبیک با محوریت فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تفسیر و برنامه‌ریزی‌های دقیق برای رسیدن به قله آمادگی رزمی که بازدارندگی همه جانبه است در قالب ۲۹ طرح، طراحی، تنظیم و ابلاغ شده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش افزود: مسیر حرکتی نیروی زمینی برای رسیدن به قله افتخار طرح‌های لبیک است که تمام آن منطبق بر فرامین مقام معظم رهبری است.

غلامعلیان با اشاره به اینکه طرح‌های لبیک، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی را به مرحله اوج بازدارندگی و ارتقاء آمادگی رزمی می‌رساند، خاطرنشان کرد: این طرح‌ها در همه حوزه‌ها از جمله نیروی انسانی، تحرک، آمادگی رزمی، معیشت کارکنان و خانواده‌های آنها و هر آنچه که مرتبط با ارتقای آمادگی رزمی بوده ورود کرده است.

وی با تاکید بر اینکه آنچه که در این طرح‌ها بسیار مهم است، توجه ویژه به نیروی انسانی است، ابراز کرد:  از ۲۹ طرحی که داریم، ۱۳ طرح مرتبط با نیروی انسانی است چرا که اعتقاد داریم از مولفه‌های تاثیرگذار در توان رزم، نیروی انسانی است که به این مولفه‌ها حرکت، قدرت و ایجاد تحرک می‌دهد و باعث به وجود آمدن یک نیروی انسانی با روحیه، ولایت محور و انقلابی می‌شود.
 

طرح‌های لبیک، ارتش را به مرحله اوج بازدارندگی می‌رساند

مقام ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنوب‌شرق با اشاره به اینکه امروز جشنواره سطح ۲ با محوریت بازرسی قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در سطح یگان‌های منطقه‌ای به طور همزمان در کرمان و سیستان و بلوچستان در حال اجرا است، ابراز کرد: کارکنانی که از این سطح ارتقا پیدا می‌کنند به سطح یک که در تهران برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

غلامعلیان گفت: هدف از برگزاری این جشنواره‌ها و طرح‌ها این است که سرباز دست به ماشه باشد و خروجی تمام این طرح‌ها ارتقای آمادگی رزمی است و باید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به حدی از سطح آمادگی رزمی برسد که کسی قدرت تعرض به مرزهای کشور را نداشته باشد و این دقیقا تفسیر فرمایش مقام معظم رهبری است.

به گزارش فارس در پایان این مراسم از خانواده‌های جانباز و شهدای نزاجا و برگزیدگان جشنواره تمرکزی طرح‌های لبیک امام خامنه‌ای سطح ۲ در سطح یگان‌های منطقه‌ای کرمان و سیستان و بلوچستان تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق/س


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا