بین الملل

علمای لبنان: به وفاداری خود به خط ولی فقیه «امام خامنه‌ای» تأکید می‌کنیم

علمای لبنان: به وفاداری خود به خط ولی فقیه «امام خامنه‌ای» تأکید می‌کنیم

به گزارش گروه بین‌الملل یولن ،هیأتی از «تجمع علمای مسلمین» لبنان با «سید محمد جلال فیروزنیا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان دیدار کرد.

بر اساس گزارش «المنار»، شیخ «غازی حنینه» رئیس هیأت علمای تجمع علمای مسلمین لبنان در پی این دیدار اعلام کرد که تجمع علمای مسلمین در «خط وحدت اسلامی» کار می‌کند، وحدتی که امت اسلام بویژه دو مذهب شیعه و سنی را گرد هم آورده است؛ این وحدت همواره مورد تأکید امام خمینی (رحمه الله علیه) بود و امام خامنه‌ای (حفظه الله) نیز همیشه بر آن تأکید دارد.

وی افزود:  به جناب سفیر تأکید کردیم که تجمع علمای مسلمین با تمام توان و امکانات برای حمایت از خط مقاومت در راستای آزادی‌سازی فلسطین و بازگشت فلسطینی‌ها به سرزمین خود کار می‌کند.

شیخ حنینه ادامه داد: ما برای خاموش کردن فتنه‌ای که تروریسم تکفیری آن را شعله‌ور کرده،کار می‌کنیم؛ تروریسمی که در راستای ایجاد تناقضات میان امت اسلام کار می‌کند و در کشورهای عربی و اسلامی بلوا و آشوب به راه می‌اندازد به همین دلیل ما در تجمع علمای مسلمین بر عهد و وفاداری خود به خط ولی فقیه امام خامنه‌ای تأکید می‌کنیم کسی که بر کار مداوم برای یاری مستضعفان و حق در هر مکانی بویژه در سرزمین فلسطین و نیز حمایت از خط مقاومت برای آزادسازی این سرزمین پاک تأکید دارد.

انتهای پیام/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا